Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rychlosůl. Co znamená pojem Rychlosůl z kategorie Jídlo?

Co je Rychlosůl? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Rychlosůl?

Rychlosůl je označení pro dusitanovou směs, která se používá k nakládání masa určeného k dalšímu zpracování (na výrobu salámů, klobás, konzerv atd.). Rychlosůl stabilizuje chuťové vlastnosti a vůni výrobků a je zodpovědná za růžové zbarvení uzenin. Rychlosůl se prodává i pod označením řeznická nebo uzenářská sůl. V obchodech ji můžete nalézt pod registrovaným názvem Praganda.


Co je to Rychlosůl? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rychlosůl. Co znamená pojem Rychlosůl z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Rychlosůl se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: význam slova, pojem, synonymum, vysvětlení, termín, odborné názvosloví, heslo, informace, definice, význam, lexikon, definice pojmu, terminus technicus, přesný výraz, odborný výraz, názvosloví, co znamená, jídlo


Pojem Rychlosůl je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Rychlosůl v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Rychlosůl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rychlosůl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Rychlosůl ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Rychlosůl ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Rychlosůl ve Wikipedii

Vyhledat heslo Rychlosůl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlosůl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Rychlosůl? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Rychlosůl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlosůl, odpověď na dotaz co je to Rychlosůl?. Víte např. kdo to je Kevin Costner? Znáte a víte kdo je M.I.A.? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.