Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rychlosůl. Co znamená pojem Rychlosůl z kategorie Jídlo?

Co je to Rychlosůl? Význam slova

Co znamená termín Rychlosůl? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Rychlosůl je označení pro dusitanovou směs, která se používá k nakládání masa určeného k dalšímu zpracování (na výrobu salámů, klobás, konzerv atd.). Rychlosůl stabilizuje chuťové vlastnosti a vůni výrobků a je zodpovědná za růžové zbarvení uzenin. Rychlosůl se prodává i pod označením řeznická nebo uzenářská sůl. V obchodech ji můžete nalézt pod registrovaným názvem Praganda.


Co je to Rychlosůl? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rychlosůl. Co znamená pojem Rychlosůl z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Rychlosůl) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Rychlosůl patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: informace, slovo, slovník, odborný výraz, terminus technicus, co to je, co je to Rychlosůl?, wiki, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, význam slova, pojem, přesný význam, definice, odborné názvosloví, význam, heslo


Pojem Rychlosůl je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Rychlosůl

Hledat výraz Rychlosůl ve Wikipedii

Vyhledat výraz Rychlosůl ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rychlosůl ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Rychlosůl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Rychlosůl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Rychlosůl ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlosůl například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Rychlosůl? resp. co je to Rychlosůl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlosůl, odpověď na dotaz co je to Rychlosůl?. Víte např. kdo to je Anna Fialová? Znáte a víte kdo je Valkýra? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.