Co je to?
Definice výrazu, termínu Rychlosůl. Co znamená odborný pojem Rychlosůl z kategorie Jídlo?

Co je Rychlosůl?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Rychlosůl?

Rychlosůl je označení pro dusitanovou směs, která se používá k nakládání masa určeného k dalšímu zpracování (na výrobu salámů, klobás, konzerv atd.). Rychlosůl stabilizuje chuťové vlastnosti a vůni výrobků a je zodpovědná za růžové zbarvení uzenin. Rychlosůl se prodává i pod označením řeznická nebo uzenářská sůl. V obchodech ji můžete nalézt pod registrovaným názvem Praganda.


Co je to Rychlosůl? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Rychlosůl. Co znamená odborný pojem Rychlosůl z kategorie Jídlo?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Rychlosůl je v kategorii jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, přesný význam, heslo, formulace, pojem, definice, slovník, terminus technicus, názvosloví, vysvětlení, Rychlosůl, jídlo, synonymum, význam slova, popis, co znamená, lexikon


Pojem Rychlosůl je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Rychlosůl lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Rychlosůl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Rychlosůl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Rychlosůl na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rychlosůl ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Rychlosůl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Rychlosůl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlosůl například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku jaký je význam slova Rychlosůl? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Rychlosůl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlosůl, odpověď na dotaz co je to Rychlosůl?. Víte např. kdo to je James Joseph Sylvester? Znáte a víte kdo je M.I.A.? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, ananas, rychlosůl, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.