Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rychlosůl. Co znamená pojem Rychlosůl z kategorie Jídlo?

Co je to Rychlosůl? Význam slova

Co znamená termín Rychlosůl? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Rychlosůl je označení pro dusitanovou směs, která se používá k nakládání masa určeného k dalšímu zpracování (na výrobu salámů, klobás, konzerv atd.). Rychlosůl stabilizuje chuťové vlastnosti a vůni výrobků a je zodpovědná za růžové zbarvení uzenin. Rychlosůl se prodává i pod označením řeznická nebo uzenářská sůl. V obchodech ji můžete nalézt pod registrovaným názvem Praganda.


Co je to Rychlosůl? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rychlosůl. Co znamená pojem Rychlosůl z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rychlosůl je v sekci Jídlo

Klíčová slova: synonymum, Jídlo, odborné názvosloví, přesný význam, co to je, wiki, slovník, vysvětlení, Rychlosůl, informace, význam pojmu, terminus technicus, význam slova, formulace, popis, definice, termín, lexikon


Pojem Rychlosůl je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Rychlosůl na Youtube

Zkusit najít výraz Rychlosůl na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rychlosůl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Rychlosůl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Rychlosůl ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rychlosůl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlosůl například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Rychlosůl? resp. co je to Rychlosůl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlosůl, odpověď na dotaz co je to Rychlosůl?. Víte např. kdo to je Rektor? Znáte a víte kdo je Kojná? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Rychlosůl v jiné sekci než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.