Co je to?
Definice odborného termínu, slova Uherský rok. Co znamená pojem Uherský rok z kategorie Český jazyk?

Co je to Uherský rok? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Uherský rok?

Uherský rok je sice zdánlivě časový údaj, ale existuje pouze jako slovní spojení a z hlediska určení času nemá fyzikální význam. Lze ho vysvětlit jako jednou za dlouhou dobu, zřídkakdy, popřípadě pro vyjádření nevíry v to, že se něco stane.
Turecký rok se používá od 17. století, kdy probíhaly turecké války. Uherští vojáci do nich byli verbováni na určitou dobu, ta se však po uplynutí vždy prodlužovala odkládala na neurčito.


Co je to Uherský rok? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Uherský rok. Co znamená pojem Uherský rok z kategorie Český jazyk?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Uherský rok patří do kategorie Český jazyk

Klíčová slova: význam pojmu, Uherský rok, odborné názvosloví, definice pojmu, co je to Uherský rok?, Český jazyk, význam, slovo, co znamená, wiki, termín, lexikon, slovník, definice, přesný význam, názvosloví, pojem, přesný výraz


Pojem Uherský rok je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Uherský rok ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uherský rok ve Wikimedia Commons

Najít pojem Uherský rok ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Uherský rok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Uherský rok ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Uherský rok ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Uherský rok například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Uherský rok? resp. co je to Uherský rok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uherský rok, odpověď na dotaz co je to Uherský rok?. Víte např. kdo to je Dara Rolins? Znáte a víte kdo je George Friedman? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Uherský rok i v jiných kategoriích (než Český jazyk). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?