Co je to?
Definice odborného termínu, slova Uherský rok. Co znamená pojem Uherský rok z kategorie Český jazyk?

Co je to Uherský rok? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Uherský rok?

Uherský rok je sice zdánlivě časový údaj, ale existuje pouze jako slovní spojení a z hlediska určení času nemá fyzikální význam. Lze ho vysvětlit jako jednou za dlouhou dobu, zřídkakdy, popřípadě pro vyjádření nevíry v to, že se něco stane.
Turecký rok se používá od 17. století, kdy probíhaly turecké války. Uherští vojáci do nich byli verbováni na určitou dobu, ta se však po uplynutí vždy prodlužovala odkládala na neurčito.


Co je to Uherský rok? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Uherský rok. Co znamená pojem Uherský rok z kategorie Český jazyk?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Uherský rok? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Uherský rok patří do sekce Český jazyk

Klíčová slova: Uherský rok, formulace, terminus technicus, terminologie, přesný význam, význam, co je to Uherský rok?, význam pojmu, Český jazyk, vysvětlení, pojem, popis, lexikon, co znamená, názvosloví, wiki, termín, přesný výraz


Pojem Uherský rok je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uherský rok ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Uherský rok ve Wikipedii

Vyhledat termín Uherský rok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Uherský rok ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Uherský rok na Youtube

Zkusit najít termín Uherský rok ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Uherský rok například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Uherský rok? resp. co to je Uherský rok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uherský rok, odpověď na dotaz co je to Uherský rok?. Víte např. kdo to je Éterická bytost? Znáte a víte kdo je Hynek Kmoníček? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Český jazyk). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?