Co je to?
Výraz, termín, definice slova Uherský rok. Co znamená odborný pojem Uherský rok z kategorie Český jazyk?

Co je to Uherský rok? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Uherský rok?

Uherský rok je sice zdánlivě časový údaj, ale existuje pouze jako slovní spojení a z hlediska určení času nemá fyzikální význam. Lze ho vysvětlit jako jednou za dlouhou dobu, zřídkakdy, popřípadě pro vyjádření nevíry v to, že se něco stane.
Turecký rok se používá od 17. století, kdy probíhaly turecké války. Uherští vojáci do nich byli verbováni na určitou dobu, ta se však po uplynutí vždy prodlužovala odkládala na neurčito.


Co je to Uherský rok? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Uherský rok. Co znamená odborný pojem Uherský rok z kategorie Český jazyk?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Uherský rok doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Uherský rok se nachází v sekci Český jazyk

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, slovo, Uherský rok, význam slova, význam, přesný význam, lexikon, odborné názvosloví, slovník, názvosloví, wiki, heslo, pojem, synonymum, definice, definice pojmu, odborný výraz


Pojem Uherský rok je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít heslo Uherský rok na Google.cz

Vyhledat pojem Uherský rok ve vyhledávači Yandex

Najít termín Uherský rok ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Uherský rok ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Uherský rok ve Wikipedii

Najít slovo Uherský rok ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Uherský rok například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Uherský rok? resp. co je to Uherský rok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uherský rok, odpověď na dotaz co je to Uherský rok?. Víte např. kdo to je Kyklop? Znáte a víte kdo je Anže Kopitar? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Český jazyk). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?