Co je to?
Výraz, termín, definice slova Uherský rok. Co znamená odborný pojem Uherský rok z kategorie Český jazyk?

Co je to Uherský rok? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Uherský rok

Uherský rok je sice zdánlivě časový údaj, ale existuje pouze jako slovní spojení a z hlediska určení času nemá fyzikální význam. Lze ho vysvětlit jako jednou za dlouhou dobu, zřídkakdy, popřípadě pro vyjádření nevíry v to, že se něco stane.
Turecký rok se používá od 17. století, kdy probíhaly turecké války. Uherští vojáci do nich byli verbováni na určitou dobu, ta se však po uplynutí vždy prodlužovala odkládala na neurčito.


Co je to Uherský rok? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Uherský rok. Co znamená odborný pojem Uherský rok z kategorie Český jazyk?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Uherský rok je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: slovník, heslo, odborný výraz, přesný význam, formulace, pojem, definice, odborné názvosloví, lexikon, slovo, Český jazyk, definice pojmu, co je to Uherský rok?, význam pojmu, význam slova, Český jazyk, synonymum, popis


Pojem Uherský rok je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Uherský rok ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Uherský rok ve Wikipedii

Vyhledat výraz Uherský rok na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uherský rok ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Uherský rok ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Uherský rok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Uherský rok například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Uherský rok? resp. co znamená Uherský rok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uherský rok, odpověď na dotaz co je to Uherský rok?. Víte např. kdo to je Koželuh? Znáte a víte kdo je William James? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Český jazyk). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?