Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Exkoriace. Co znamená pojem Exkoriace z kategorie Lékařství?

Co to je Exkoriace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Exkoriace

Exkoriace je pojem z oblasti lékařství. Jedná se o povrchové poškození kůže. Toto poškození – oděrka- není příliš hluboké, ale je závažnější, než jednoduchá odřenina. Jako exkoriace bývá označována také oděrka, kterou si pacient způsobí sám při škrábání svědivých míst vzniklých při kožních onemocněních.
Exkoriace se léčí především mastičkami a antihistaminiky, protože je potřeba odstranit příčiny svědění. Škrabáním může být do kůže zanesena infekce, tu pak musí léčit praktický nebo kožní lékař.


Co je to Exkoriace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Exkoriace. Co znamená pojem Exkoriace z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Exkoriace se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam slova, formulace, názvosloví, význam pojmu, termín, Lékařství, popis, synonymum, odborný výraz, odborné názvosloví, Exkoriace, co je to Exkoriace?, slovník, přesný význam, heslo, co to je, Lékařství, lexikon


Pojem Exkoriace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Exkoriace lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Exkoriace ve Wikipedii

Najít pojem Exkoriace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Exkoriace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Exkoriace ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Exkoriace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Exkoriace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Exkoriace například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Exkoriace? resp. co znamená výraz Exkoriace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Exkoriace, odpověď na dotaz co je to Exkoriace?. Víte např. kdo to je Veronika Farářová? Znáte a víte kdo je Vladimir Iljič Lenin? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.