Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elektronický recept. Co znamená odborný pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Co je to Elektronický recept? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Elektronický recept?

Elektronický recept je "digitální" podoba dobře známého papírového receptu, tedy speciálního lístku, na nějž lékař předepisuje léky. V současnosti existují obě formy, od 1. ledna 2018 bude přípustný už pouze elektronický recept. Výhody jsou zřejmé - rychlost, efektivita, odpadne nutnost luštit nečitelný rukopis nebo osobní vyzvedávání receptu u lékaře. Nutno poznamenat, že e-recept mái celou řadu odpůrců.


Co je to Elektronický recept? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elektronický recept. Co znamená odborný pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Elektronický recept? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Elektronický recept patří do sekce lékařství

Klíčová slova: význam slova, co je to Elektronický recept?, heslo, synonymum, význam, termín, lékařství, terminologie, odborný výraz, slovo, informace, wiki, přesný výraz, pojem, popis, co znamená, formulace, slovník


Pojem Elektronický recept je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Elektronický recept lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Elektronický recept ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Elektronický recept ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Elektronický recept ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Elektronický recept ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Elektronický recept ve Wikislovníku

Hledat heslo Elektronický recept ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronický recept například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Elektronický recept? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Elektronický recept? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronický recept, odpověď na dotaz co je to Elektronický recept?. Víte např. kdo to je Bertrand Russell? Znáte a víte kdo je Edward Norton? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Elektronický recept hledat i v jiných kategoriích (než lékařství) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.