Co je to?
Odborný výraz, definice slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Co je to Elektronický recept? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Elektronický recept

Elektronický recept je "digitální" podoba dobře známého papírového receptu, tedy speciálního lístku, na nějž lékař předepisuje léky. V současnosti existují obě formy, od 1. ledna 2018 bude přípustný už pouze elektronický recept. Výhody jsou zřejmé - rychlost, efektivita, odpadne nutnost luštit nečitelný rukopis nebo osobní vyzvedávání receptu u lékaře. Nutno poznamenat, že e-recept mái celou řadu odpůrců.


Co je to Elektronický recept? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Elektronický recept můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Elektronický recept je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, Lékařství, terminus technicus, popis, přesný výraz, heslo, terminologie, synonymum, termín, wiki, definice pojmu, informace, význam slova, význam, vysvětlení, názvosloví, Elektronický recept


Pojem Elektronický recept je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Elektronický recept

Hledat termín Elektronický recept ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Elektronický recept ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Elektronický recept na Google.cz

Hledat výraz Elektronický recept ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Elektronický recept ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Elektronický recept ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronický recept například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Elektronický recept? resp. co označuje slovo Elektronický recept? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronický recept, odpověď na dotaz co je to Elektronický recept?. Víte např. kdo to je Geront? Znáte a víte kdo je Petr Janda? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.