Co je to?
Definice odborného termínu, slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Co je Elektronický recept?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Elektronický recept?

Elektronický recept je "digitální" podoba dobře známého papírového receptu, tedy speciálního lístku, na nějž lékař předepisuje léky. V současnosti existují obě formy, od 1. ledna 2018 bude přípustný už pouze elektronický recept. Výhody jsou zřejmé - rychlost, efektivita, odpadne nutnost luštit nečitelný rukopis nebo osobní vyzvedávání receptu u lékaře. Nutno poznamenat, že e-recept mái celou řadu odpůrců.


Co je to Elektronický recept? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Elektronický recept? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Elektronický recept patří do sekce lékařství

Klíčová slova: slovo, názvosloví, definice pojmu, definice, význam slova, přesný význam, význam, lexikon, přesný výraz, co je to Elektronický recept?, lékařství, význam pojmu, odborný výraz, synonymum, lékařství, Elektronický recept, wiki, popis


Pojem Elektronický recept je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Elektronický recept v následujících zdrojích

Hledat výraz Elektronický recept ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Elektronický recept ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Elektronický recept ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Elektronický recept na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elektronický recept ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektronický recept ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronický recept například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Elektronický recept? resp. jaký je přesný význam slova Elektronický recept? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronický recept, odpověď na dotaz co je to Elektronický recept?. Víte např. kdo to je Anife Vyskočilová? Znáte a víte kdo je Daniel Craig? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Skleněný inkubátor, elektronický recept, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.