Co je to?
Odborný výraz, definice slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Co je to Elektronický recept? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Elektronický recept?

Elektronický recept je "digitální" podoba dobře známého papírového receptu, tedy speciálního lístku, na nějž lékař předepisuje léky. V současnosti existují obě formy, od 1. ledna 2018 bude přípustný už pouze elektronický recept. Výhody jsou zřejmé - rychlost, efektivita, odpadne nutnost luštit nečitelný rukopis nebo osobní vyzvedávání receptu u lékaře. Nutno poznamenat, že e-recept mái celou řadu odpůrců.


Co je to Elektronický recept? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Elektronický recept s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Elektronický recept patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: co to je, vysvětlení, význam pojmu, informace, definice, popis, názvosloví, termín, pojem, co znamená, odborné názvosloví, Lékařství, přesný výraz, přesný význam, Elektronický recept, význam slova, heslo, wiki


Pojem Elektronický recept je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Elektronický recept ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Elektronický recept ve Wikislovníku

Hledat pojem Elektronický recept na Google.cz

Vyhledat pojem Elektronický recept ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Elektronický recept ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Elektronický recept na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronický recept například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Elektronický recept? resp. co znamená Elektronický recept? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronický recept, odpověď na dotaz co je to Elektronický recept?. Víte např. kdo to je David Macháček? Znáte a víte kdo je Alan Rickman? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.