Co je to?
Odborný výraz, definice slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Co je to Elektronický recept? Význam slova

Co znamená termín Elektronický recept? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Elektronický recept je "digitální" podoba dobře známého papírového receptu, tedy speciálního lístku, na nějž lékař předepisuje léky. V současnosti existují obě formy, od 1. ledna 2018 bude přípustný už pouze elektronický recept. Výhody jsou zřejmé - rychlost, efektivita, odpadne nutnost luštit nečitelný rukopis nebo osobní vyzvedávání receptu u lékaře. Nutno poznamenat, že e-recept mái celou řadu odpůrců.


Co je to Elektronický recept? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Elektronický recept doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Elektronický recept se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: názvosloví, informace, synonymum, lexikon, přesný výraz, význam, definice pojmu, co znamená, popis, heslo, přesný význam, vysvětlení, Elektronický recept, odborné názvosloví, terminologie, termín, význam slova, odborný výraz


Pojem Elektronický recept je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Elektronický recept na Google.cz

Hledat heslo Elektronický recept ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Elektronický recept ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Elektronický recept ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Elektronický recept ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Elektronický recept ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronický recept například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Elektronický recept? resp. jaký je význam slova Elektronický recept? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronický recept, odpověď na dotaz co je to Elektronický recept?. Víte např. kdo to je Filip Hronek? Znáte a víte kdo je Petr Janda? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Elektronický recept v jiné sekci než Lékařství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.