Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reflux. Co znamená pojem Reflux z kategorie Lékařství?

Co je to Reflux? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Reflux?

Reflux čili refluxní choroba jícnu je typ onemocnění, při kterém se žaludeční kyselina vrací ze žaludku zpátky do jícnu. Postižený pociťuje hořkou chuť v krku a pálení žáhy. Reflux je častý u dětí, které nemají dobře vyvinutý jícnový svěrač. Svěrač normálně brání návratu žaludeční kyseliny do jícnu, pokud je však oslabený, nedokáže dobře plnit svou funkci.
Léčba spočívá ve změně stravovacích návyků, projevy lze zmínit předepsanými léky a u závažných případů chirurgickým zákrokem.


Co je to Reflux? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reflux. Co znamená pojem Reflux z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Reflux je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, přesný význam, Reflux, popis, co to je, informace, význam slova, slovo, definice, Lékařství, co je to Reflux?, pojem, význam, co znamená, význam pojmu, odborný výraz, slovník, synonymum


Pojem Reflux je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Reflux ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reflux ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Reflux ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Reflux ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reflux ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Reflux ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Reflux například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Reflux? resp. co se přesně ukrývá za slovem Reflux? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reflux, odpověď na dotaz co je to Reflux?. Víte např. kdo to je Písmoznalec? Znáte a víte kdo je Švagrová? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.