Co je to?
Odborný výraz, definice slova Číselná řada. Co znamená slovo Číselná řada z kategorie Matematika?

Co je Číselná řada? Definice pojmu

Co znamená pojem, definice termínu Číselná řada?

Číselná řada je posloupnost čísel, která po sobě následují v logickém pořadí. Jedná se o matematický pojem, který se používá i v dalších oborech, třeba i v logických testech, informatice, účetnictví i dalších oblastech.
Číselné řady sestavené podle speciálních vzorců mohou sloužit i k identifikaci a tvoří systém, který značně ulehčuje přiřazování čísla k určité věci nebo osobě.


Co je to Číselná řada? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Číselná řada. Co znamená slovo Číselná řada z kategorie Matematika?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Číselná řada patří do kategorie matematika

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, wiki, co znamená, terminologie, přesný význam, Číselná řada, co to je, termín, odborné názvosloví, popis, význam, formulace, význam slova, heslo, definice, matematika, slovník


Pojem Číselná řada je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Číselná řada v dalších zdrojích

Hledat heslo Číselná řada ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Číselná řada ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Číselná řada na Google.cz

Najít pojem Číselná řada ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Číselná řada ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Číselná řada ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Číselná řada například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Číselná řada? resp. co znamená slovo Číselná řada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číselná řada, odpověď na dotaz co je to Číselná řada?. Víte např. kdo to je John Wyndham? Znáte a víte kdo je Zdeněk Podhůrský? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Číselná řada i v jiné sekci než je kategorie matematika. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.