Co je to?
Výraz, termín, definice slova Číselná řada. Co znamená odborný pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Co je to Číselná řada? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Číselná řada?

Číselná řada je posloupnost čísel, která po sobě následují v logickém pořadí. Jedná se o matematický pojem, který se používá i v dalších oborech, třeba i v logických testech, informatice, účetnictví i dalších oblastech.
Číselné řady sestavené podle speciálních vzorců mohou sloužit i k identifikaci a tvoří systém, který značně ulehčuje přiřazování čísla k určité věci nebo osobě.


Co je to Číselná řada? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Číselná řada. Co znamená odborný pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Číselná řada sdílet s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Číselná řada patří do sekce matematika

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, co je to Číselná řada?, význam pojmu, názvosloví, matematika, popis, formulace, Číselná řada, wiki, definice, odborné názvosloví, terminologie, odborný výraz, co to je, přesný význam, lexikon, slovo


Pojem Číselná řada je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Číselná řada zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Číselná řada ve vyhledávači Qwant

Najít termín Číselná řada ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Číselná řada ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Číselná řada ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Číselná řada ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Číselná řada ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Číselná řada například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Číselná řada? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Číselná řada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číselná řada, odpověď na dotaz co je to Číselná řada?. Víte např. kdo to je Morfeus? Znáte a víte kdo je Ivan Vyskočil? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než matematika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.