Co je to?
Definice výrazu, termínu Číselná řada. Co znamená odborný pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Co je Číselná řada?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Číselná řada

Číselná řada je posloupnost čísel, která po sobě následují v logickém pořadí. Jedná se o matematický pojem, který se používá i v dalších oborech, třeba i v logických testech, informatice, účetnictví i dalších oblastech.
Číselné řady sestavené podle speciálních vzorců mohou sloužit i k identifikaci a tvoří systém, který značně ulehčuje přiřazování čísla k určité věci nebo osobě.


Co je to Číselná řada? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Číselná řada. Co znamená odborný pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Číselná řada je v kategorii matematika

Klíčová slova: význam pojmu, definice, informace, synonymum, terminologie, formulace, heslo, popis, slovo, přesný význam, význam slova, pojem, terminus technicus, Číselná řada, wiki, lexikon, termín, slovník


Pojem Číselná řada je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Číselná řada ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Číselná řada ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Číselná řada ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Číselná řada na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Číselná řada ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Číselná řada ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Číselná řada například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Číselná řada? resp. jaký je význam slova Číselná řada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číselná řada, odpověď na dotaz co je to Číselná řada?. Víte např. kdo to je Jindřich Rajchl? Znáte a víte kdo je Ondřej Pavelka? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Číselná řada i v jiné sekci než je kategorie matematika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie matematika, Matematik, Číselná řada, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.