Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Co to je Číselná řada? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Číselná řada?

Číselná řada je posloupnost čísel, která po sobě následují v logickém pořadí. Jedná se o matematický pojem, který se používá i v dalších oborech, třeba i v logických testech, informatice, účetnictví i dalších oblastech.
Číselné řady sestavené podle speciálních vzorců mohou sloužit i k identifikaci a tvoří systém, který značně ulehčuje přiřazování čísla k určité věci nebo osobě.


Co je to Číselná řada? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Číselná řada? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Číselná řada je v kategorii Matematika

Klíčová slova: synonymum, formulace, heslo, definice, přesný výraz, odborné názvosloví, slovo, informace, co znamená, definice pojmu, odborný výraz, význam, lexikon, názvosloví, co je to Číselná řada?, význam pojmu, terminus technicus, pojem


Pojem Číselná řada je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Číselná řada v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Číselná řada ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Číselná řada ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Číselná řada ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Číselná řada ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Číselná řada ve Wikislovníku

Hledat slovo Číselná řada na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Číselná řada například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Číselná řada? resp. co znamená výraz Číselná řada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číselná řada, odpověď na dotaz co je to Číselná řada?. Víte např. kdo to je Dolph Lundgren? Znáte a víte kdo je Sommelier? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Matematika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.