Co je to?
Výraz, termín, definice slova Číselná řada. Co znamená odborný pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Co je to Číselná řada? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Číselná řada

Číselná řada je posloupnost čísel, která po sobě následují v logickém pořadí. Jedná se o matematický pojem, který se používá i v dalších oborech, třeba i v logických testech, informatice, účetnictví i dalších oblastech.
Číselné řady sestavené podle speciálních vzorců mohou sloužit i k identifikaci a tvoří systém, který značně ulehčuje přiřazování čísla k určité věci nebo osobě.


Co je to Číselná řada? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Číselná řada. Co znamená odborný pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Číselná řada? Pak se o ní podělte s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Číselná řada patří do sekce matematika

Klíčová slova: pojem, terminus technicus, význam, přesný význam, názvosloví, terminologie, heslo, definice pojmu, popis, matematika, Číselná řada, vysvětlení, co znamená, wiki, lexikon, odborný výraz, význam slova, odborné názvosloví


Pojem Číselná řada je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Číselná řada ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Číselná řada ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Číselná řada na Google.cz

Hledat slovo Číselná řada ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Číselná řada ve Wikislovníku

Vyhledat termín Číselná řada ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Číselná řada například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte jaká je definice termínu Číselná řada? resp. co znamená výraz Číselná řada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číselná řada, odpověď na dotaz co je to Číselná řada?. Víte např. kdo to je Lena Headey? Znáte a víte kdo je Leoš Suchařípa? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než matematika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.