Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Co to je Číselná řada? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Číselná řada?

Číselná řada je posloupnost čísel, která po sobě následují v logickém pořadí. Jedná se o matematický pojem, který se používá i v dalších oborech, třeba i v logických testech, informatice, účetnictví i dalších oblastech.
Číselné řady sestavené podle speciálních vzorců mohou sloužit i k identifikaci a tvoří systém, který značně ulehčuje přiřazování čísla k určité věci nebo osobě.


Co je to Číselná řada? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Číselná řada se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Číselná řada se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: pojem, popis, co to je, Matematika, terminologie, termín, terminus technicus, wiki, slovník, význam, Matematika, co znamená, heslo, přesný význam, odborný výraz, informace, Číselná řada, formulace


Pojem Číselná řada je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Číselná řada ve Wikipedii

Najít výraz Číselná řada ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Číselná řada ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Číselná řada ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Číselná řada na Youtube

Najít slovo Číselná řada ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Číselná řada například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Číselná řada? resp. jaký je význam slova Číselná řada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číselná řada, odpověď na dotaz co je to Číselná řada?. Víte např. kdo to je Jaroslav Uhlíř? Znáte a víte kdo je Animátor? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Číselná řada i v jiných kategoriích (než Matematika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.