Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Co to je Číselná řada? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Číselná řada?

Číselná řada je posloupnost čísel, která po sobě následují v logickém pořadí. Jedná se o matematický pojem, který se používá i v dalších oborech, třeba i v logických testech, informatice, účetnictví i dalších oblastech.
Číselné řady sestavené podle speciálních vzorců mohou sloužit i k identifikaci a tvoří systém, který značně ulehčuje přiřazování čísla k určité věci nebo osobě.


Co je to Číselná řada? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Číselná řada? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Číselná řada patří do sekce matematika

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, odborné názvosloví, terminologie, matematika, co to je, názvosloví, definice pojmu, informace, vysvětlení, přesný význam, slovník, význam slova, co je to Číselná řada?, synonymum, přesný výraz, co znamená, definice


Pojem Číselná řada je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Číselná řada v následujících zdrojích

Hledat frázi Číselná řada ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Číselná řada ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Číselná řada na Youtube

Hledat heslo Číselná řada ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Číselná řada ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Číselná řada na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Číselná řada například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Číselná řada? resp. co se skrývá pod slovem Číselná řada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číselná řada, odpověď na dotaz co je to Číselná řada?. Víte např. kdo to je Chlípník? Znáte a víte kdo je Felix Holzmann? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než matematika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.