Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Co to je Číselná řada? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Číselná řada?

Číselná řada je posloupnost čísel, která po sobě následují v logickém pořadí. Jedná se o matematický pojem, který se používá i v dalších oborech, třeba i v logických testech, informatice, účetnictví i dalších oblastech.
Číselné řady sestavené podle speciálních vzorců mohou sloužit i k identifikaci a tvoří systém, který značně ulehčuje přiřazování čísla k určité věci nebo osobě.


Co je to Číselná řada? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Číselná řada s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Číselná řada se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: synonymum, co to je, odborné názvosloví, lexikon, termín, definice pojmu, význam, význam pojmu, přesný výraz, slovník, Matematika, pojem, terminus technicus, terminologie, odborný výraz, co znamená, Číselná řada, definice


Pojem Číselná řada je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Číselná řada zkuste tyto odkazy

Najít výraz Číselná řada ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Číselná řada ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Číselná řada ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Číselná řada ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Číselná řada ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Číselná řada ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Číselná řada například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Číselná řada? resp. co přesně označuje termín Číselná řada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číselná řada, odpověď na dotaz co je to Číselná řada?. Víte např. kdo to je Jiří Veselý? Znáte a víte kdo je Sommelier? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Matematika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.