Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Co to je Číselná řada? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Číselná řada?

Číselná řada je posloupnost čísel, která po sobě následují v logickém pořadí. Jedná se o matematický pojem, který se používá i v dalších oborech, třeba i v logických testech, informatice, účetnictví i dalších oblastech.
Číselné řady sestavené podle speciálních vzorců mohou sloužit i k identifikaci a tvoří systém, který značně ulehčuje přiřazování čísla k určité věci nebo osobě.


Co je to Číselná řada? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číselná řada. Co znamená pojem Číselná řada z kategorie Matematika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Číselná řada) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Číselná řada patří do kategorie Matematika

Klíčová slova: heslo, co znamená, formulace, synonymum, terminus technicus, Matematika, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, význam, názvosloví, definice pojmu, Číselná řada, popis, slovo, definice, wiki


Pojem Číselná řada je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Číselná řada v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Číselná řada na Google.cz

Hledat slovo Číselná řada ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Číselná řada ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Číselná řada ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Číselná řada ve Wikipedii

Najít výraz Číselná řada ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Číselná řada například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Číselná řada? resp. jaký je význam pojmu Číselná řada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číselná řada, odpověď na dotaz co je to Číselná řada?. Víte např. kdo to je Světlonoš? Znáte a víte kdo je Roger Federer? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Číselná řada hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.