Co je to?
Definice výrazu Přírodní rezervace. Co znamená odborný pojem Přírodní rezervace z kategorie Příroda?

Co to je Přírodní rezervace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Přírodní rezervace?

Přírodní rezervace patří mezi zvláště chráněná území s malou plochou. Přírodní rezervace je definována zákonem o ochraně přírody a krajiny. Přírodní rezervace jsou označovány nápisy a cedulemi se státním znakem. Jejich hranice se vymezují dvěma červenými pruhy.
Do přírodní rezervace bývá většinou omezený vstup. V přírodní rezervaci jsou chráněny jedinečné ekosystémy, vzácné nebo ohrožené organizmy či anorganické útvary.


Co je to Přírodní rezervace? Význam slova, termín, Definice výrazu Přírodní rezervace. Co znamená odborný pojem Přírodní rezervace z kategorie Příroda?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Přírodní rezervace? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Přírodní rezervace se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: formulace, Příroda, odborný výraz, Příroda, informace, definice pojmu, synonymum, lexikon, co znamená, přesný výraz, popis, co to je, slovník, pojem, wiki, definice, význam slova, význam pojmu


Pojem Přírodní rezervace je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Přírodní rezervace ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Přírodní rezervace na Youtube

Hledat slovo Přírodní rezervace ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Přírodní rezervace ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Přírodní rezervace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Přírodní rezervace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Přírodní rezervace například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Přírodní rezervace? resp. jaká je definice slova Přírodní rezervace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přírodní rezervace, odpověď na dotaz co je to Přírodní rezervace?. Víte např. kdo to je Šovinista? Znáte a víte kdo je Romanista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Příroda). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..