Co je to?
Odborný výraz, definice slova Emeritní. Co znamená pojem Emeritní z kategorie Latina?

Co je to Emeritní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Emeritní?

Emeritní je přídavné jméno s širším významem, jako je zasloužilý, vysloužilý, čestný nebo bývalý. Nejčastěji se toto pojmenování využívá ve spojení s přestárlými vzdělanými lidmi, penzisty, např. emeritní učitel, profesor a podobně.
Nemusí to však nutně znamenat, že emeritní osoba své povolání nebo funkci již vůbec nevykonává. Může pracovat třeba částečně nebo příležitostně.


Co je to Emeritní? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Emeritní. Co znamená pojem Emeritní z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Emeritní můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Emeritní je v kategorii Latina

Klíčová slova: co to je, Emeritní, slovo, Latina, význam slova, definice pojmu, Latina, terminologie, heslo, co je to Emeritní?, přesný význam, formulace, definice, slovník, lexikon, význam pojmu, odborný výraz, význam


Pojem Emeritní je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Emeritní zkuste tyto odkazy

Zkusit najít slovo Emeritní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Emeritní ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Emeritní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Emeritní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emeritní ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Emeritní ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Emeritní například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Emeritní? resp. co přesně označuje termín Emeritní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emeritní, odpověď na dotaz co je to Emeritní?. Víte např. kdo to je Evžen Tošenovský? Znáte a víte kdo je Ivan Trojan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Latina). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.