Co je to?
Definice výrazu, termínu Rouhání. Co znamená odborný pojem Rouhání z kategorie Náboženství?

Co je to Rouhání? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Rouhání?

Rouhání čili blasfemie je pojmenování pro urážku nebo znectění samotného Boha, uctívaných osob, neuctivé používání jmen považovaných za svatá, zlehčování i nevhodné smýšlení.
Rouhání se člověk dopouští převážně slovně, může se však jednat i o nevhodné chování, mimiku či gesta. V dřívějších dobách bylo kvalifikováno jako trestný čin.


Co je to Rouhání? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Rouhání. Co znamená odborný pojem Rouhání z kategorie Náboženství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rouhání je v kategorii Náboženství

Klíčová slova: přesný význam, co to je, vysvětlení, popis, co znamená, odborné názvosloví, definice pojmu, názvosloví, Rouhání, význam pojmu, informace, odborný výraz, termín, co je to Rouhání?, slovník, pojem, synonymum, Náboženství


Pojem Rouhání je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Rouhání doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Rouhání ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Rouhání ve Wikipedii

Hledat heslo Rouhání na Google.cz

Hledat pojem Rouhání ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Rouhání ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Rouhání ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rouhání například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Rouhání? resp. co se přesně ukrývá za slovem Rouhání? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rouhání, odpověď na dotaz co je to Rouhání?. Víte např. kdo to je Nacista? Znáte a víte kdo je Defraudant? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Náboženství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.