Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Co to je Yolo? Význam slova

Co znamená termín Yolo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Yolo je zkratka z angličtiny. Jedná se o akronym, tedy zkratku, která se čte jako jedno slovo. Znamená „you only live once“, žiješ jen jednou. Jde o pojem, který bývá velmi často využíván v souvislosti s odůvodněním nejrůznějších nebezpečných akcí nebo věcí, které zcela neodpovídají společenským pravidlům a zvyklostem. Yolo mají v oblibě především mladí lidé, používá se v obměněných variantách již přes 100 let.


Co je to Yolo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Yolo? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Yolo je v kategorii Internet

Klíčová slova: synonymum, informace, odborné názvosloví, slovník, význam pojmu, wiki, popis, co je to Yolo?, přesný význam, vysvětlení, názvosloví, význam slova, odborný výraz, co to je, přesný výraz, definice pojmu, Yolo, význam


Pojem Yolo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Yolo ve Wikipedii

Vyhledat výraz Yolo ve vyhledávači Yandex

Najít termín Yolo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Yolo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Yolo ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Yolo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Yolo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Yolo? resp. jaká je definice termínu Yolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yolo, odpověď na dotaz co je to Yolo?. Víte např. kdo to je Hana Hegerová? Znáte a víte kdo je Jitka Čvančarová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.