Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Co to je Yolo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Yolo?

Yolo je zkratka z angličtiny. Jedná se o akronym, tedy zkratku, která se čte jako jedno slovo. Znamená „you only live once“, žiješ jen jednou. Jde o pojem, který bývá velmi často využíván v souvislosti s odůvodněním nejrůznějších nebezpečných akcí nebo věcí, které zcela neodpovídají společenským pravidlům a zvyklostem. Yolo mají v oblibě především mladí lidé, používá se v obměněných variantách již přes 100 let.


Co je to Yolo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Yolo s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Yolo se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: vysvětlení, Internet, Yolo, synonymum, informace, terminologie, slovo, co znamená, co je to Yolo?, popis, pojem, odborné názvosloví, odborný výraz, názvosloví, přesný význam, wiki, slovník, Internet


Pojem Yolo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Yolo ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Yolo ve Wikipedii

Hledat výraz Yolo ve Wikislovníku

Hledat termín Yolo ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Yolo ve Wikimedia Commons

Najít pojem Yolo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Yolo například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Yolo? resp. co je to Yolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yolo, odpověď na dotaz co je to Yolo?. Víte např. kdo to je Sangvinik? Znáte a víte kdo je Jitka Čvančarová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.