Co je to?
Odborný výraz, definice slova Lýkovec. Co znamená pojem Lýkovec z kategorie Rostliny?

Co je to Lýkovec? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Lýkovec?

Lýkovec je celý rod rostlin z čeledi vrabečnicovitých. Většinou se jedná o keře, polokeře nebo nižší stromky. V naší republice běžně rostou lýkovec vonný a lýkovec jedovatý. Rostliny jsou silně jedovaté, přesto se často používají jako okrasné keře nebo součást skalek.
Lýkovec je stálezelený, má růžové, bílé nebo žluté květy. Jeho plody jsou červené nebo žluté peckovice, u některých druhů je chráněná kalichem.


Co je to Lýkovec? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Lýkovec. Co znamená pojem Lýkovec z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Lýkovec patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: wiki, terminus technicus, vysvětlení, termín, Lýkovec, Rostliny, přesný význam, lexikon, přesný výraz, co je to Lýkovec?, terminologie, význam pojmu, co to je, odborný výraz, význam slova, pojem, popis, Rostliny


Pojem Lýkovec je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Lýkovec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Lýkovec ve Wikipedii

Najít slovo Lýkovec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Lýkovec ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Lýkovec na Youtube

Vyhledat výraz Lýkovec ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lýkovec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lýkovec například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Lýkovec? resp. jaký je význam pojmu Lýkovec? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lýkovec, odpověď na dotaz co je to Lýkovec?. Víte např. kdo to je Tomáš Feřtek? Znáte a víte kdo je Parchant? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.