Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mluvnické kategorie. Co znamená pojem Mluvnické kategorie z kategorie Český jazyk?

Co to je Mluvnické kategorie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Mluvnické kategorie?

Mluvnické kategorie jsou kategorie, které se v češtině určují u jmen, číslovek a sloves. U podstatných, přídavných jmen, zájmen a číslovek se určuje pád, číslo, rod a vzor, u sloves mluvnická osoba, číslo, způsob, čas, slovesný vid, rod, třída a vzor.
Různé jazyky mají odlišné mluvnické kategorie, někdy mohou chybět úplně.


Co je to Mluvnické kategorie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Mluvnické kategorie. Co znamená pojem Mluvnické kategorie z kategorie Český jazyk?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Mluvnické kategorie? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Mluvnické kategorie se nachází v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: přesný význam, popis, lexikon, význam, význam slova, co to je, wiki, informace, význam pojmu, definice pojmu, přesný výraz, vysvětlení, terminus technicus, slovo, pojem, odborný výraz, terminologie, co znamená


Pojem Mluvnické kategorie je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Mluvnické kategorie doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mluvnické kategorie ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Mluvnické kategorie ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Mluvnické kategorie na Google.cz

Hledat slovo Mluvnické kategorie ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Mluvnické kategorie ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Mluvnické kategorie na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mluvnické kategorie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Mluvnické kategorie? resp. jaký je význam slova Mluvnické kategorie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mluvnické kategorie, odpověď na dotaz co je to Mluvnické kategorie?. Víte např. kdo to je Evangelík? Znáte a víte kdo je Blbec? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Český jazyk). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.