Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mluvnické kategorie. Co znamená pojem Mluvnické kategorie z kategorie Český jazyk?

Co to je Mluvnické kategorie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Mluvnické kategorie?

Mluvnické kategorie jsou kategorie, které se v češtině určují u jmen, číslovek a sloves. U podstatných, přídavných jmen, zájmen a číslovek se určuje pád, číslo, rod a vzor, u sloves mluvnická osoba, číslo, způsob, čas, slovesný vid, rod, třída a vzor.
Různé jazyky mají odlišné mluvnické kategorie, někdy mohou chybět úplně.


Co je to Mluvnické kategorie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Mluvnické kategorie. Co znamená pojem Mluvnické kategorie z kategorie Český jazyk?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Mluvnické kategorie) můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mluvnické kategorie patří do kategorie Český jazyk

Klíčová slova: definice pojmu, lexikon, definice, heslo, informace, přesný význam, synonymum, význam pojmu, odborné názvosloví, Mluvnické kategorie, pojem, odborný výraz, názvosloví, co to je, wiki, slovník, vysvětlení, co znamená


Pojem Mluvnické kategorie je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Mluvnické kategorie

Zkusit najít pojem Mluvnické kategorie ve Wikipedii

Vyhledat pojem Mluvnické kategorie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Mluvnické kategorie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Mluvnické kategorie na Youtube

Zkusit najít heslo Mluvnické kategorie na Google.cz

Najít slovo Mluvnické kategorie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mluvnické kategorie například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Mluvnické kategorie? resp. co to je Mluvnické kategorie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mluvnické kategorie, odpověď na dotaz co je to Mluvnické kategorie?. Víte např. kdo to je Retard? Znáte a víte kdo je Miloš Forman? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Mluvnické kategorie hledat i v jiných kategoriích (než Český jazyk) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.