Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aukro. Co znamená pojem Aukro z kategorie Internet?

Co to je Aukro? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Aukro?

Aukro je největší obchodní portál v České republice, který umožňuje prodej nového i použitého zboží. Zboží je možné dražit v aukcích podobně jako na tržišti eBay, některé zboží však lze koupit za pevně stanovenou cenu. Aukro.cz bylo vytvořeno polskou společností Allegro v roce 2003. V roce 2016 se portál přesunul k českým vlastníkům. 50 % vlastní původní zakladatel Václav Liška, menšinové podíly má společnost Agora Development a BDO Advisory.


Co je to Aukro? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aukro. Co znamená pojem Aukro z kategorie Internet?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Aukro s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Aukro patří do kategorie internet

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, co to je, informace, přesný význam, odborné názvosloví, vysvětlení, co znamená, pojem, přesný výraz, formulace, slovník, internet, význam pojmu, význam slova, popis, wiki, slovo


Pojem Aukro je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Aukro můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Aukro je český obchodní portál, který se orientuje na aukce i prodej a nákup za pevné ceny. V současnosti poskytuje své služby jak pro nejširší veřejnost, tak i profesionálním obchodníkům a firmám.


Svou činnost zahájilo Aukro v srpnu 2003 a po prvním roce získalo zhruba 7 tisíc uživatelů. Podle údajů Aukra se v roce 2013 počet registrovaných uživatelů pohyboval okolo 3 milionů a během deseti let působení Aukra na českém trhu zde zákazníci utratili 24 miliard korun. Každou minutu se na Aukru prodá 22 položek.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Aukro na Youtube

Najít heslo Aukro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aukro ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Aukro ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Aukro ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Aukro ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Aukro například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Aukro? resp. co se přesně ukrývá za slovem Aukro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aukro, odpověď na dotaz co je to Aukro?. Víte např. kdo to je Uvaděč? Znáte a víte kdo je Fízl? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Aukro v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.