Co je to?
Definice výrazu Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Co to je Aukro? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Aukro?

Aukro je největší obchodní portál v České republice, který umožňuje prodej nového i použitého zboží. Zboží je možné dražit v aukcích podobně jako na tržišti eBay, některé zboží však lze koupit za pevně stanovenou cenu. Aukro.cz bylo vytvořeno polskou společností Allegro v roce 2003. V roce 2016 se portál přesunul k českým vlastníkům. 50 % vlastní původní zakladatel Václav Liška, menšinové podíly má společnost Agora Development a BDO Advisory.


Co je to Aukro? Význam slova, termín, Definice výrazu Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Aukro sdílejte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Aukro je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, přesný výraz, co to je, termín, definice, odborné názvosloví, význam, definice pojmu, wiki, Internet, informace, formulace, terminus technicus, význam pojmu, odborný výraz, heslo, názvosloví, popis


Pojem Aukro je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Aukro? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Aukro je český obchodní portál, který se orientuje na aukce i prodej a nákup za pevné ceny. V současnosti poskytuje své služby jak pro nejširší veřejnost, tak i profesionálním obchodníkům a firmám.


Svou činnost zahájilo Aukro v srpnu 2003 a po prvním roce získalo zhruba 7 tisíc uživatelů. Podle údajů Aukra se v roce 2013 počet registrovaných uživatelů pohyboval okolo 3 milionů a během deseti let působení Aukra na českém trhu zde zákazníci utratili 24 miliard korun. Každou minutu se na Aukru prodá 22 položek.

Jiné zdroje informací o pojmu Aukro

Zkusit najít pojem Aukro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Aukro ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aukro ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Aukro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Aukro ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Aukro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Aukro například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Aukro? resp. co znamená slovo Aukro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aukro, odpověď na dotaz co je to Aukro?. Víte např. kdo to je Kurd? Znáte a víte kdo je Bud Spencer? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.