Co je to?
Definice výrazu Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Co to je Aukro? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Aukro?

Aukro je největší obchodní portál v České republice, který umožňuje prodej nového i použitého zboží. Zboží je možné dražit v aukcích podobně jako na tržišti eBay, některé zboží však lze koupit za pevně stanovenou cenu. Aukro.cz bylo vytvořeno polskou společností Allegro v roce 2003. V roce 2016 se portál přesunul k českým vlastníkům. 50 % vlastní původní zakladatel Václav Liška, menšinové podíly má společnost Agora Development a BDO Advisory.


Co je to Aukro? Význam slova, termín, Definice výrazu Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Aukro můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aukro je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, wiki, odborný výraz, lexikon, terminologie, co to je, význam, popis, informace, definice pojmu, co je to Aukro?, význam slova, heslo, definice, Internet, odborné názvosloví, přesný výraz, význam pojmu


Pojem Aukro je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Aukro?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Aukro je český obchodní portál, který se orientuje na aukce i prodej a nákup za pevné ceny. V současnosti poskytuje své služby jak pro nejširší veřejnost, tak i profesionálním obchodníkům a firmám.


Svou činnost zahájilo Aukro v srpnu 2003 a po prvním roce získalo zhruba 7 tisíc uživatelů. Podle údajů Aukra se v roce 2013 počet registrovaných uživatelů pohyboval okolo 3 milionů a během deseti let působení Aukra na českém trhu zde zákazníci utratili 24 miliard korun. Každou minutu se na Aukru prodá 22 položek.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Aukro ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aukro ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Aukro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Aukro ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Aukro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Aukro ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Aukro například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Aukro? resp. co se skrývá pod slovem Aukro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aukro, odpověď na dotaz co je to Aukro?. Víte např. kdo to je Ježíšek? Znáte a víte kdo je Tunelář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.