Co je to?
Definice výrazu Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Co to je Aukro? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Aukro?

Aukro je největší obchodní portál v České republice, který umožňuje prodej nového i použitého zboží. Zboží je možné dražit v aukcích podobně jako na tržišti eBay, některé zboží však lze koupit za pevně stanovenou cenu. Aukro.cz bylo vytvořeno polskou společností Allegro v roce 2003. V roce 2016 se portál přesunul k českým vlastníkům. 50 % vlastní původní zakladatel Václav Liška, menšinové podíly má společnost Agora Development a BDO Advisory.


Co je to Aukro? Význam slova, termín, Definice výrazu Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Aukro? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aukro je v sekci Internet

Klíčová slova: terminus technicus, přesný význam, přesný výraz, terminologie, slovo, co to je, co znamená, co je to Aukro?, vysvětlení, Aukro, Internet, význam slova, odborný výraz, Internet, formulace, názvosloví, význam, definice


Pojem Aukro je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Aukro?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Aukro je český obchodní portál, který se orientuje na aukce i prodej a nákup za pevné ceny. V současnosti poskytuje své služby jak pro nejširší veřejnost, tak i profesionálním obchodníkům a firmám.


Svou činnost zahájilo Aukro v srpnu 2003 a po prvním roce získalo zhruba 7 tisíc uživatelů. Podle údajů Aukra se v roce 2013 počet registrovaných uživatelů pohyboval okolo 3 milionů a během deseti let působení Aukra na českém trhu zde zákazníci utratili 24 miliard korun. Každou minutu se na Aukru prodá 22 položek.

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aukro ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Aukro ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Aukro na Google.cz

Hledat výraz Aukro ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Aukro na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aukro ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Aukro například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Aukro? resp. jaký je význam pojmu Aukro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aukro, odpověď na dotaz co je to Aukro?. Víte např. kdo to je Yetti? Znáte a víte kdo je Bud Spencer? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.