Co je to?
Odborný výraz, definice slova Aukro. Co znamená pojem Aukro z kategorie Internet?

Co je Aukro?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Aukro?

Aukro je největší obchodní portál v České republice, který umožňuje prodej nového i použitého zboží. Zboží je možné dražit v aukcích podobně jako na tržišti eBay, některé zboží však lze koupit za pevně stanovenou cenu. Aukro.cz bylo vytvořeno polskou společností Allegro v roce 2003. V roce 2016 se portál přesunul k českým vlastníkům. 50 % vlastní původní zakladatel Václav Liška, menšinové podíly má společnost Agora Development a BDO Advisory.


Co je to Aukro? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Aukro. Co znamená pojem Aukro z kategorie Internet?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aukro s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Aukro se nachází v sekci internet

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, co to je, vysvětlení, terminologie, Aukro, přesný význam, odborný výraz, lexikon, informace, co znamená, pojem, co je to Aukro?, popis, odborné názvosloví, slovo, definice pojmu, význam


Pojem Aukro je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Aukro?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Aukro je český obchodní portál, který se orientuje na aukce i prodej a nákup za pevné ceny. V současnosti poskytuje své služby jak pro nejširší veřejnost, tak i profesionálním obchodníkům a firmám.


Svou činnost zahájilo Aukro v srpnu 2003 a po prvním roce získalo zhruba 7 tisíc uživatelů. Podle údajů Aukra se v roce 2013 počet registrovaných uživatelů pohyboval okolo 3 milionů a během deseti let působení Aukra na českém trhu zde zákazníci utratili 24 miliard korun. Každou minutu se na Aukru prodá 22 položek.

Další zdroje informací o slovu Aukro

Vyhledat termín Aukro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Aukro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Aukro ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Aukro na Youtube

Vyhledat slovo Aukro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Aukro ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aukro například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku co znamená Aukro? resp. co se skrývá pod slovem Aukro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aukro, odpověď na dotaz co je to Aukro?. Víte např. kdo to je Daniela Choděrová? Znáte a víte kdo je Hajzlbába? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Aukro i v jiné sekci než v internet. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.