Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Co je to Aukro? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Aukro

Aukro je největší obchodní portál v České republice, který umožňuje prodej nového i použitého zboží. Zboží je možné dražit v aukcích podobně jako na tržišti eBay, některé zboží však lze koupit za pevně stanovenou cenu. Aukro.cz bylo vytvořeno polskou společností Allegro v roce 2003. V roce 2016 se portál přesunul k českým vlastníkům. 50 % vlastní původní zakladatel Václav Liška, menšinové podíly má společnost Agora Development a BDO Advisory.


Co je to Aukro? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aukro. Co znamená odborný pojem Aukro z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Aukro s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Aukro patří do kategorie internet

Klíčová slova: terminologie, co to je, slovo, význam pojmu, terminus technicus, informace, internet, synonymum, internet, definice pojmu, přesný výraz, co znamená, formulace, odborný výraz, co je to Aukro?, termín, názvosloví, vysvětlení


Pojem Aukro je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Aukro? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Aukro je český obchodní portál, který se orientuje na aukce i prodej a nákup za pevné ceny. V současnosti poskytuje své služby jak pro nejširší veřejnost, tak i profesionálním obchodníkům a firmám.


Svou činnost zahájilo Aukro v srpnu 2003 a po prvním roce získalo zhruba 7 tisíc uživatelů. Podle údajů Aukra se v roce 2013 počet registrovaných uživatelů pohyboval okolo 3 milionů a během deseti let působení Aukra na českém trhu zde zákazníci utratili 24 miliard korun. Každou minutu se na Aukru prodá 22 položek.

Hledejte pojem Aukro v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Aukro ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Aukro ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aukro ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Aukro na Youtube

Hledat výraz Aukro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Aukro ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aukro například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Aukro? resp. co znamená Aukro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aukro, odpověď na dotaz co je to Aukro?. Víte např. kdo to je Steven Spielberg? Znáte a víte kdo je Pizda? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.