Co je to?
Odborný výraz, definice slova eBay. Co znamená slovo eBay z kategorie Internet?

Co je eBay? Definice pojmu

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu eBay

eBay je asi nejznámější a nejoblíbenější aukční server na internetu. Jedná se o americký web, ale své výrobky na něm nabízejí prodejci z celého světa. Na eBay se dá zboží dražit v aukci nebo koupit za stanovenou cenu, tzv. Buy It Now. Platby se dají uskutečnit pomocí platebních karet nebo služby Paypal. Pro nákup zboží je nutná registrace. Na eBay funguje systém hodnocení prodejců i kupujících.


Co je to eBay? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova eBay. Co znamená slovo eBay z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem eBay patří do kategorie internet

Klíčová slova: heslo, internet, význam slova, eBay, synonymum, popis, informace, vysvětlení, význam pojmu, význam, co to je, slovník, co znamená, formulace, termín, terminus technicus, odborné názvosloví, lexikon


Pojem eBay je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem eBay? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

eBay Inc. je společnost provozující nejznámější americkou internetovou aukční síň eBay. V současné době operuje ve více jak 30 zemích světa. Sídlí v San Jose, Kalifornie.

Pro více informací o heslu eBay zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín eBay ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín eBay na Google.cz

Vyhledat termín eBay ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz eBay ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat frázi eBay ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem eBay ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo eBay například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova eBay? resp. co znamená eBay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu eBay, odpověď na dotaz co je to eBay?. Víte např. kdo to je Ada Lovelace? Znáte a víte kdo je Zkurvysyn? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem eBay v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.