Co je to?
Výraz, termín, definice slova eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Co je to eBay? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu eBay

eBay je asi nejznámější a nejoblíbenější aukční server na internetu. Jedná se o americký web, ale své výrobky na něm nabízejí prodejci z celého světa. Na eBay se dá zboží dražit v aukci nebo koupit za stanovenou cenu, tzv. Buy It Now. Platby se dají uskutečnit pomocí platebních karet nebo služby Paypal. Pro nákup zboží je nutná registrace. Na eBay funguje systém hodnocení prodejců i kupujících.


Co je to eBay? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to eBay? se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem eBay je v sekci internet

Klíčová slova: terminologie, lexikon, heslo, přesný význam, přesný výraz, definice pojmu, pojem, co je to eBay?, co znamená, definice, odborné názvosloví, synonymum, wiki, odborný výraz, vysvětlení, terminus technicus, názvosloví, význam pojmu


Pojem eBay je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem eBay? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

eBay Inc. je společnost provozující nejznámější americkou internetovou aukční síň eBay. V současné době operuje ve více jak 30 zemích světa. Sídlí v San Jose, Kalifornie.

Další zdroje informací o slovu eBay

Chraňte své soukromí a hledejte slovo eBay ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín eBay ve Wikizdrojích

Hledat výraz eBay ve Wikislovníku

Vyhledat heslo eBay ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo eBay ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz eBay na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo eBay například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to eBay? resp. co znamená eBay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu eBay, odpověď na dotaz co je to eBay?. Víte např. kdo to je Jan Blatný? Znáte a víte kdo je Alžběta II? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.