Co je to?
Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Co to je eBay? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova eBay

eBay je asi nejznámější a nejoblíbenější aukční server na internetu. Jedná se o americký web, ale své výrobky na něm nabízejí prodejci z celého světa. Na eBay se dá zboží dražit v aukci nebo koupit za stanovenou cenu, tzv. Buy It Now. Platby se dají uskutečnit pomocí platebních karet nebo služby Paypal. Pro nákup zboží je nutná registrace. Na eBay funguje systém hodnocení prodejců i kupujících.


Co je to eBay? Význam slova, termín, Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz eBay je v sekci Internet

Klíčová slova: co je to eBay?, informace, co znamená, Internet, význam pojmu, termín, wiki, popis, odborný výraz, heslo, terminologie, význam slova, slovník, Internet, definice pojmu, formulace, význam, eBay


Pojem eBay je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín eBay? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

eBay Inc. je společnost provozující nejznámější americkou internetovou aukční síň eBay. V současné době operuje ve více jak 30 zemích světa. Sídlí v San Jose, Kalifornie.

Jiné zdroje informací o pojmu eBay

Zkusit najít výraz eBay ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín eBay ve vyhledávači Qwant

Najít termín eBay ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín eBay ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo eBay ve Wikislovníku

Vyhledat slovo eBay ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo eBay například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo eBay? resp. co vlastně znamená slovo eBay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu eBay, odpověď na dotaz co je to eBay?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Dělník? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu eBay v jiné sekci než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.