Co je to?
Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Co to je eBay? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu eBay

eBay je asi nejznámější a nejoblíbenější aukční server na internetu. Jedná se o americký web, ale své výrobky na něm nabízejí prodejci z celého světa. Na eBay se dá zboží dražit v aukci nebo koupit za stanovenou cenu, tzv. Buy It Now. Platby se dají uskutečnit pomocí platebních karet nebo služby Paypal. Pro nákup zboží je nutná registrace. Na eBay funguje systém hodnocení prodejců i kupujících.


Co je to eBay? Význam slova, termín, Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova eBay můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem eBay je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, definice, Internet, wiki, eBay, informace, co to je, co je to eBay?, názvosloví, pojem, formulace, význam, heslo, odborné názvosloví, přesný význam, slovo, terminus technicus, popis


Pojem eBay je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín eBay? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

eBay Inc. je společnost provozující nejznámější americkou internetovou aukční síň eBay. V současné době operuje ve více jak 30 zemích světa. Sídlí v San Jose, Kalifornie.

Hledejte pojem eBay v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem eBay na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem eBay ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem eBay ve Wikislovníku

Vyhledat termín eBay ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo eBay ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem eBay ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo eBay například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to eBay? resp. co znamená eBay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu eBay, odpověď na dotaz co je to eBay?. Víte např. kdo to je Sirotek? Znáte a víte kdo je Dělník? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.