Co je to?
Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Co to je eBay? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu eBay

eBay je asi nejznámější a nejoblíbenější aukční server na internetu. Jedná se o americký web, ale své výrobky na něm nabízejí prodejci z celého světa. Na eBay se dá zboží dražit v aukci nebo koupit za stanovenou cenu, tzv. Buy It Now. Platby se dají uskutečnit pomocí platebních karet nebo služby Paypal. Pro nákup zboží je nutná registrace. Na eBay funguje systém hodnocení prodejců i kupujících.


Co je to eBay? Význam slova, termín, Definice výrazu eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem eBay s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem eBay je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, význam pojmu, co znamená, slovník, Internet, co to je, terminus technicus, význam slova, odborné názvosloví, terminologie, přesný výraz, definice, formulace, pojem, popis, informace, wiki, termín


Pojem eBay je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem eBay? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

eBay Inc. je společnost provozující nejznámější americkou internetovou aukční síň eBay. V současné době operuje ve více jak 30 zemích světa. Sídlí v San Jose, Kalifornie.

Další informační zdroje o slovu eBay

Vyhledat slovo eBay na Google.cz

Zkusit najít pojem eBay ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem eBay na Youtube

Najít termín eBay ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz eBay ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo eBay ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo eBay například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova eBay? resp. co přesně znamená slovo eBay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu eBay, odpověď na dotaz co je to eBay?. Víte např. kdo to je Jan Cina? Znáte a víte kdo je Alžběta II? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.