Co je to?
Výraz, termín, definice slova eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Co je to eBay? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu eBay

eBay je asi nejznámější a nejoblíbenější aukční server na internetu. Jedná se o americký web, ale své výrobky na něm nabízejí prodejci z celého světa. Na eBay se dá zboží dražit v aukci nebo koupit za stanovenou cenu, tzv. Buy It Now. Platby se dají uskutečnit pomocí platebních karet nebo služby Paypal. Pro nákup zboží je nutná registrace. Na eBay funguje systém hodnocení prodejců i kupujících.


Co je to eBay? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova eBay. Co znamená odborný pojem eBay z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem eBay s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo eBay patří do kategorie internet

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, termín, terminus technicus, heslo, internet, význam pojmu, wiki, lexikon, eBay, informace, odborný výraz, význam slova, definice pojmu, popis, názvosloví, definice, význam


Pojem eBay je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu eBay?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

eBay Inc. je společnost provozující nejznámější americkou internetovou aukční síň eBay. V současné době operuje ve více jak 30 zemích světa. Sídlí v San Jose, Kalifornie.

Další informační zdroje o slovu eBay

Vyhledat heslo eBay ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem eBay na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo eBay ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem eBay ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo eBay ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem eBay na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo eBay například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova eBay? resp. jaká je definice slova eBay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu eBay, odpověď na dotaz co je to eBay?. Víte např. kdo to je Imigrant? Znáte a víte kdo je Zkurvysyn? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.