Co je to?
Definice výrazu, termínu Kadence. Co znamená odborný pojem Kadence z kategorie Technika?

Co je to Kadence? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kadence?

Kadence je pojem z více oblastí. V technice se takto označuje rychlost palby, kterou zbraň dokáže vyvinout. Tato hodnota je teoretická a je vyjádřením počtu střel, které zbraň dokáže vystřelit za určitý čas. Většinou se měří počet ran za minutu.
V této hodnotě nejsou zahrnuty skutečné podmínky střelby, jako třeba nečistota, atmosférické podmínky, poruchy, čas potřebný k výměně zásobníku a další. Reálná hodnota kadence může být mnohem nižší než teoretická.


Co je to Kadence? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kadence. Co znamená odborný pojem Kadence z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kadence s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kadence se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: Technika, význam, vysvětlení, terminus technicus, přesný význam, Technika, co znamená, pojem, terminologie, odborné názvosloví, lexikon, význam pojmu, definice, co je to Kadence?, wiki, termín, význam slova, heslo


Pojem Kadence je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kadence

Zkusit najít pojem Kadence ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Kadence ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Kadence ve Wikipedii

Hledat pojem Kadence ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kadence ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Kadence na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kadence například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Kadence? resp. co to je Kadence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kadence, odpověď na dotaz co je to Kadence?. Víte např. kdo to je Ženista? Znáte a víte kdo je Patriarcha? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.