Co je to?
Definice výrazu, termínu Kadence. Co znamená odborný pojem Kadence z kategorie Technika?

Co je to Kadence? Význam slova

Co znamená termín Kadence? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kadence je pojem z více oblastí. V technice se takto označuje rychlost palby, kterou zbraň dokáže vyvinout. Tato hodnota je teoretická a je vyjádřením počtu střel, které zbraň dokáže vystřelit za určitý čas. Většinou se měří počet ran za minutu.
V této hodnotě nejsou zahrnuty skutečné podmínky střelby, jako třeba nečistota, atmosférické podmínky, poruchy, čas potřebný k výměně zásobníku a další. Reálná hodnota kadence může být mnohem nižší než teoretická.


Co je to Kadence? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kadence. Co znamená odborný pojem Kadence z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kadence? Pak se o ní podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kadence je v kategorii Technika

Klíčová slova: Technika, co znamená, význam pojmu, heslo, lexikon, pojem, definice, terminus technicus, termín, wiki, odborné názvosloví, odborný výraz, co je to Kadence?, přesný význam, terminologie, co to je, význam slova, definice pojmu


Pojem Kadence je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kadence ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Kadence na Youtube

Najít pojem Kadence ve Wikislovníku

Hledat pojem Kadence ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Kadence ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Kadence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kadence například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Kadence? resp. co přesně označuje termín Kadence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kadence, odpověď na dotaz co je to Kadence?. Víte např. kdo to je Narcista? Znáte a víte kdo je Patriarcha? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Kadence hledat i v jiných kategoriích (než Technika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.