Co je to?
Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Co to je Amarok? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Amarok?

Amarok je slovo s mnoha významy. Může jít o software - audiopřehrávač, hudební album, hudební skupinu, automobil – pickup firmy Volkswagen nebo pojmenování velkého vlka v jazyce Inuitů. Ti žijí na severu Kanady a také v Grónsku a amarok je součástí jejich národní historie.
Eskymácké národy tohoto velkého vlka uctívají a prohlašují ho králem divočiny. U amaroka jsou oceňovány především mohutnost, vytrvalost a převaha nad okolím.


Co je to Amarok? Význam slova, termín, Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Amarok s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Amarok se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: co je to Amarok?, Různé, odborné názvosloví, definice, názvosloví, terminus technicus, lexikon, přesný význam, terminologie, formulace, slovník, termín, synonymum, definice pojmu, co to je, význam, popis, vysvětlení


Pojem Amarok je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Amarok

Vyhledat termín Amarok ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Amarok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Amarok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Amarok na Youtube

Zkusit najít pojem Amarok ve Wikislovníku

Hledat výraz Amarok na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amarok například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Amarok? resp. jaká je definice slova Amarok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amarok, odpověď na dotaz co je to Amarok?. Víte např. kdo to je Jessica Alba? Znáte a víte kdo je Přípravář? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Amarok i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.