Co je to?
Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Co to je Amarok? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Amarok?

Amarok je slovo s mnoha významy. Může jít o software - audiopřehrávač, hudební album, hudební skupinu, automobil – pickup firmy Volkswagen nebo pojmenování velkého vlka v jazyce Inuitů. Ti žijí na severu Kanady a také v Grónsku a amarok je součástí jejich národní historie.
Eskymácké národy tohoto velkého vlka uctívají a prohlašují ho králem divočiny. U amaroka jsou oceňovány především mohutnost, vytrvalost a převaha nad okolím.

Co je to Amarok? Význam slova, termín, Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Amarok? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Amarok se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný výraz, význam, Různé, termín, terminus technicus, popis, slovo, význam slova, význam pojmu, synonymum, terminologie, vysvětlení, odborné názvosloví, co znamená, co to je, Amarok, slovník, pojem


Pojem Amarok je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Amarok v následujících zdrojích

Hledat pojem Amarok ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Amarok na Google.cz

Vyhledat termín Amarok ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Amarok ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Amarok ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Amarok ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Amarok například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Amarok? resp. jaký je přesný význam slova Amarok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amarok, odpověď na dotaz co je to Amarok?. Víte např. kdo to je Podčlověk? Znáte a víte kdo je Akolyta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.