Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Polyamorie. Co znamená pojem Polyamorie z kategorie Psychologie?

Co je Polyamorie?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Polyamorie

Polyamorie, jinak také mnoholáska, je název pro milování více lidí současně, to znamená, že partneři fungují současně ve více vztazích. Jde o soužití nemonogamní. Polyamorie není určena všem, pro určité jedince je naprosto nevhodná. Lidé, kteří chtějí žít polyamorně, musí být značně tolerantní a musí umět akceptovat přítomnost dalších osob v životě svých partnerů. Polyamorie umožňuje milovat více lidí najednou, aniž by tato skutečnost musela být skrývána. Přináši stabilitu a různé pohledy na věci a vztahy, dává velkou citovou podporu, finanční stabilitu a možnost sdílet.
Pokud by však účastníci takového vztahu nebyli vůči sobě otevření, mohly by následovat žárlivé výstupy a konflikty. V oblasti sexu je nutno řešit ochranu proti pohlavním chorobám. Také těhotenství ženy může být problémové, pokud není jistota, kdo je otcem. Partneři proto spolu musejí komunikovat a nastavit si přesné hranice vztahů.


Co je to Polyamorie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Polyamorie. Co znamená pojem Polyamorie z kategorie Psychologie?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Polyamorie s vašimi kamarády, známými a přáteli na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Polyamorie se nachází v kategorii psychologie

Klíčová slova: význam slova, psychologie, definice pojmu, co znamená, slovo, Polyamorie, vysvětlení, formulace, názvosloví, přesný význam, termín, popis, synonymum, terminus technicus, terminologie, význam, odborný výraz, co to je


Pojem Polyamorie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Polyamorie

Zkusit najít heslo Polyamorie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Polyamorie ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Polyamorie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Polyamorie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Polyamorie ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Polyamorie na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Polyamorie například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaká je definice termínu Polyamorie? resp. co se skrývá pod slovem Polyamorie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Polyamorie, odpověď na dotaz co je to Polyamorie?. Víte např. kdo to je Lingvista? Znáte a víte kdo je Natálie Kočendová? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Polyamorie i jinde než v sekci než v psychologie. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie psychologie, Hnědé oko, polyamorie, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.