Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Idea. Co znamená pojem Idea z kategorie Filozofie?

Co to je Idea? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Idea

Idea je pojem pocházející z řečtiny. V původním významu ho lze přeložit jako vzhled nebo podobu, v současnosti se však používá jako označení pro myšlenky, představy, nápady nebo úmysly.
Pokud by se šlo o osobu, která by byla předmětem idejí a měla by ztělesňovat skutečnou podobu, jednalo by se o ideál. Idea je jedním z významných pojmů psychologie nebo filozofie, kde může mít i zvláštní význam.


Co je to Idea? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Idea. Co znamená pojem Idea z kategorie Filozofie?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Idea můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Idea je v sekci Filozofie

Klíčová slova: Filozofie, formulace, pojem, termín, význam slova, co to je, názvosloví, informace, slovník, definice, význam, význam pojmu, odborné názvosloví, heslo, wiki, Idea, popis, co je to Idea?


Pojem Idea je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Idea ve Wikimedia Commons

Najít výraz Idea ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Idea na Youtube

Hledat pojem Idea ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Idea ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Idea na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Idea například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Idea? resp. jaká je definice termínu Idea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Idea, odpověď na dotaz co je to Idea?. Víte např. kdo to je Hillary Clinton? Znáte a víte kdo je Karel Janeček? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Filozofie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.