Co je to?
Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Co je to Nádrh? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Nádrh?

Rýsovací stojan s upevněnou jehlou sloužící k orýsování určité součástky při práci v dílně. Vyrábí se ze šuplery, posuvného měřítka. Jehla nádrhu se nastaví na stole na nulu, na šupleře se potom nastaví přesný rozměr orýsovávané součástky, kterou položíme na stůl a jehlou ji celou obškrábneme. Získáme tak vyrytý obrys pro další práci.


Co je to Nádrh? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Nádrh? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Nádrh se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: význam pojmu, názvosloví, terminologie, lexikon, terminus technicus, odborný výraz, popis, wiki, synonymum, co je to Nádrh?, vysvětlení, heslo, co to je, význam slova, pojem, Nástroje, definice, odborné názvosloví


Pojem Nádrh je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Nádrh?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pojmem nádrh dnes rozumíme dílenský výškoměr, který se používá k měření výšky od základní roviny. Základní rovinu tvoří obvykle příměrná deska, ale může to být i přesně obrobená rovinná plocha stolu obráběcího stroje nebo přípravku.

Pro další informace o termínu Nádrh zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Nádrh ve Wikizdrojích

Hledat výraz Nádrh ve Wikislovníku

Hledat pojem Nádrh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Nádrh ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nádrh ve Wikimedia Commons

Hledat termín Nádrh ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nádrh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Nádrh? resp. co znamená výraz Nádrh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nádrh, odpověď na dotaz co je to Nádrh?. Víte např. kdo to je Jiří Oberfalzer? Znáte a víte kdo je Kněžna Libuše? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.