Co je to?
Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Co je to Nádrh? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Nádrh?

Rýsovací stojan s upevněnou jehlou sloužící k orýsování určité součástky při práci v dílně. Vyrábí se ze šuplery, posuvného měřítka. Jehla nádrhu se nastaví na stole na nulu, na šupleře se potom nastaví přesný rozměr orýsovávané součástky, kterou položíme na stůl a jehlou ji celou obškrábneme. Získáme tak vyrytý obrys pro další práci.


Co je to Nádrh? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Nádrh patří do sekce Nástroje

Klíčová slova: informace, Nádrh, význam, co to je, lexikon, Nástroje, synonymum, význam pojmu, terminologie, formulace, co je to Nádrh?, slovo, přesný význam, termín, význam slova, terminus technicus, vysvětlení, heslo


Pojem Nádrh je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Nádrh?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pojmem nádrh dnes rozumíme dílenský výškoměr, který se používá k měření výšky od základní roviny. Základní rovinu tvoří obvykle příměrná deska, ale může to být i přesně obrobená rovinná plocha stolu obráběcího stroje nebo přípravku.

Hledejte pojem Nádrh v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Nádrh na Google.cz

Vyhledat výraz Nádrh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Nádrh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Nádrh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nádrh ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Nádrh na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nádrh například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Nádrh? resp. jaký je význam slova Nádrh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nádrh, odpověď na dotaz co je to Nádrh?. Víte např. kdo to je Buddhista? Znáte a víte kdo je Kněžna Libuše? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Nádrh i v jiných kategoriích (než Nástroje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.