Co je to?
Definice výrazu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Co je Nádrh? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Nádrh?

Rýsovací stojan s upevněnou jehlou sloužící k orýsování určité součástky při práci v dílně. Vyrábí se ze šuplery, posuvného měřítka. Jehla nádrhu se nastaví na stole na nulu, na šupleře se potom nastaví přesný rozměr orýsovávané součástky, kterou položíme na stůl a jehlou ji celou obškrábneme. Získáme tak vyrytý obrys pro další práci.


Co je to Nádrh? Význam slova, termín, Definice výrazu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Nádrh je v sekci nástroje

Klíčová slova: Nádrh, termín, slovník, co je to Nádrh?, terminus technicus, synonymum, nástroje, popis, nástroje, odborný výraz, terminologie, přesný výraz, heslo, vysvětlení, význam, co to je, pojem, lexikon


Pojem Nádrh je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Nádrh?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pojmem nádrh dnes rozumíme dílenský výškoměr, který se používá k měření výšky od základní roviny. Základní rovinu tvoří obvykle příměrná deska, ale může to být i přesně obrobená rovinná plocha stolu obráběcího stroje nebo přípravku.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít termín Nádrh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Nádrh ve Wikizdrojích

Zkusit najít Nádrh na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nádrh ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Nádrh ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Nádrh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nádrh například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste zjistili co znamená Nádrh? resp. co přesně označuje termín Nádrh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nádrh, odpověď na dotaz co je to Nádrh?. Víte např. kdo to je Christina Aguilera? Znáte a víte kdo je Šemík? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nástroje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.