Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Co je to Nádrh? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Nádrh

Rýsovací stojan s upevněnou jehlou sloužící k orýsování určité součástky při práci v dílně. Vyrábí se ze šuplery, posuvného měřítka. Jehla nádrhu se nastaví na stole na nulu, na šupleře se potom nastaví přesný rozměr orýsovávané součástky, kterou položíme na stůl a jehlou ji celou obškrábneme. Získáme tak vyrytý obrys pro další práci.


Co je to Nádrh? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Nádrh? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Nádrh je v kategorii nástroje

Klíčová slova: Nádrh, slovník, odborný výraz, definice, co je to Nádrh?, význam, pojem, nástroje, definice pojmu, význam pojmu, co to je, význam slova, termín, terminologie, wiki, lexikon, odborné názvosloví, heslo


Pojem Nádrh je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Nádrh? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Pojmem nádrh dnes rozumíme dílenský výškoměr, který se používá k měření výšky od základní roviny. Základní rovinu tvoří obvykle příměrná deska, ale může to být i přesně obrobená rovinná plocha stolu obráběcího stroje nebo přípravku.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Nádrh ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Nádrh ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Nádrh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Nádrh ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Nádrh ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Nádrh ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nádrh například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní již víte co znamená slovo Nádrh? resp. jaká je definice termínu Nádrh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nádrh, odpověď na dotaz co je to Nádrh?. Víte např. kdo to je Amanda Seyfried? Znáte a víte kdo je Přemysl Oráč? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nástroje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.