Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fleece. Co znamená pojem Fleece z kategorie Materiály?

Co je Fleece? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Fleece?

Fleece (flís) je typ syntetické textilní tkaniny vyráběné z polyesteru, která je často využívána při výrobě sportovních oděvů - mikin a bund. Výhodou fleecu je nízká hmotnost, dobré izolační vlastnosti a nemačkavost. Fleece je příjemný na dotek. Je to materiál nenáročný na ošetřování, ale někdy se na něm tvoří žmolky a je to také "lapač prachu".


Co je to Fleece? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fleece. Co znamená pojem Fleece z kategorie Materiály?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Sepsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fleece s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Fleece se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: význam pojmu, Fleece, lexikon, synonymum, materiály, význam slova, wiki, odborné názvosloví, materiály, pojem, odborný výraz, přesný výraz, formulace, heslo, vysvětlení, názvosloví, terminologie, přesný význam


Pojem Fleece je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fleece? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fleece neboli flís je měkká výplňková nebo vlasová pletenina, po obou stranách silně počesaná. Z flísu se vyrábějí mj. mikiny a bundy (tzv. flísky, někdy psáno i fleecky/fleesky). Vyrábí se jak na osnovních, tak i na zátažných strojích. Vlastnosti: dobré izolační schopnosti, nízká hmotnost,
minimální nasákavost, dobrý přenos vlhkosti po povrchu vlákna, příjemný omak, sklon k hromadění zápachu, silná žmolkovitost, praní jen do 40°C.

Jiné informační zdroje o pojmu Fleece

Vyhledat termín Fleece ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Fleece ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Fleece ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fleece ve Wikimedia Commons

Najít slovo Fleece ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fleece ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fleece například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Fleece? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Fleece? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fleece, odpověď na dotaz co je to Fleece?. Víte např. kdo to je Dezertér? Znáte a víte kdo je Jiří Pospíšil? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Fleece hledat i v jiných kategoriích (než materiály). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?