Co je to?
Definice výrazu, termínu Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Co je Fleece? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Fleece?

Fleece (flís) je typ syntetické textilní tkaniny vyráběné z polyesteru, která je často využívána při výrobě sportovních oděvů - mikin a bund. Výhodou fleecu je nízká hmotnost, dobré izolační vlastnosti a nemačkavost. Fleece je příjemný na dotek. Je to materiál nenáročný na ošetřování, ale někdy se na něm tvoří žmolky a je to také "lapač prachu".


Co je to Fleece? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Fleece je v kategorii materiály

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, Fleece, význam, formulace, wiki, definice, definice pojmu, lexikon, terminus technicus, heslo, názvosloví, terminologie, pojem, termín, materiály, popis, odborné názvosloví


Pojem Fleece je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Fleece můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Fleece neboli flís je měkká výplňková nebo vlasová pletenina, po obou stranách silně počesaná. Z flísu se vyrábějí mj. mikiny a bundy (tzv. flísky, někdy psáno i fleecky/fleesky). Vyrábí se jak na osnovních, tak i na zátažných strojích. Vlastnosti: dobré izolační schopnosti, nízká hmotnost,
minimální nasákavost, dobrý přenos vlhkosti po povrchu vlákna, příjemný omak, sklon k hromadění zápachu, silná žmolkovitost, praní jen do 40°C.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Fleece ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Fleece ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Fleece ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Fleece ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fleece ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Fleece ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Fleece například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Nyní už nejspíš víte co to je Fleece? resp. jaký je přesný význam slova Fleece? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fleece, odpověď na dotaz co je to Fleece?. Víte např. kdo to je Nicka? Znáte a víte kdo je Petr Bendl? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Fleece i jinde než v sekci než v materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?