Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Co je to Fleece? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Fleece

Fleece (flís) je typ syntetické textilní tkaniny vyráběné z polyesteru, která je často využívána při výrobě sportovních oděvů - mikin a bund. Výhodou fleecu je nízká hmotnost, dobré izolační vlastnosti a nemačkavost. Fleece je příjemný na dotek. Je to materiál nenáročný na ošetřování, ale někdy se na něm tvoří žmolky a je to také "lapač prachu".


Co je to Fleece? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Fleece můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fleece je v sekci Materiály

Klíčová slova: synonymum, význam, termín, terminus technicus, formulace, Materiály, informace, heslo, co znamená, lexikon, co je to Fleece?, definice, odborné názvosloví, wiki, slovník, definice pojmu, přesný výraz, co to je


Pojem Fleece je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Fleece můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Fleece neboli flís je měkká výplňková nebo vlasová pletenina, po obou stranách silně počesaná. Z flísu se vyrábějí mj. mikiny a bundy (tzv. flísky, někdy psáno i fleecky/fleesky). Vyrábí se jak na osnovních, tak i na zátažných strojích. Vlastnosti: dobré izolační schopnosti, nízká hmotnost,
minimální nasákavost, dobrý přenos vlhkosti po povrchu vlákna, příjemný omak, sklon k hromadění zápachu, silná žmolkovitost, praní jen do 40°C.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Fleece ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fleece ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fleece ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Fleece na Youtube

Najít slovo Fleece ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Fleece ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fleece například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Fleece? resp. co to je Fleece? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fleece, odpověď na dotaz co je to Fleece?. Víte např. kdo to je Astronaut? Znáte a víte kdo je Ivo Jahelka? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?