Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Co je to Fleece? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Fleece

Fleece (flís) je typ syntetické textilní tkaniny vyráběné z polyesteru, která je často využívána při výrobě sportovních oděvů - mikin a bund. Výhodou fleecu je nízká hmotnost, dobré izolační vlastnosti a nemačkavost. Fleece je příjemný na dotek. Je to materiál nenáročný na ošetřování, ale někdy se na něm tvoří žmolky a je to také "lapač prachu".


Co je to Fleece? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Fleece? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fleece je v sekci Materiály

Klíčová slova: co je to Fleece?, význam, přesný výraz, slovník, pojem, terminus technicus, názvosloví, formulace, popis, terminologie, odborný výraz, co to je, vysvětlení, termín, odborné názvosloví, Materiály, co znamená, definice pojmu


Pojem Fleece je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fleece? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Fleece neboli flís je měkká výplňková nebo vlasová pletenina, po obou stranách silně počesaná. Z flísu se vyrábějí mj. mikiny a bundy (tzv. flísky, někdy psáno i fleecky/fleesky). Vyrábí se jak na osnovních, tak i na zátažných strojích. Vlastnosti: dobré izolační schopnosti, nízká hmotnost,
minimální nasákavost, dobrý přenos vlhkosti po povrchu vlákna, příjemný omak, sklon k hromadění zápachu, silná žmolkovitost, praní jen do 40°C.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít pojem Fleece ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Fleece ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Fleece ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Fleece ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fleece ve Wikimedia Commons

Najít výraz Fleece ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Fleece například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Fleece? resp. co se přesně ukrývá za slovem Fleece? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fleece, odpověď na dotaz co je to Fleece?. Víte např. kdo to je Aristokratka? Znáte a víte kdo je Josef Zíma? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?