Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Co je to Fleece? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fleece

Fleece (flís) je typ syntetické textilní tkaniny vyráběné z polyesteru, která je často využívána při výrobě sportovních oděvů - mikin a bund. Výhodou fleecu je nízká hmotnost, dobré izolační vlastnosti a nemačkavost. Fleece je příjemný na dotek. Je to materiál nenáročný na ošetřování, ale někdy se na něm tvoří žmolky a je to také "lapač prachu".


Co je to Fleece? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Fleece? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fleece je v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam, co to je, Materiály, význam pojmu, význam slova, termín, terminologie, wiki, odborný výraz, co je to Fleece?, formulace, definice, přesný význam, názvosloví, Materiály, odborné názvosloví, synonymum, přesný výraz


Pojem Fleece je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fleece? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fleece neboli flís je měkká výplňková nebo vlasová pletenina, po obou stranách silně počesaná. Z flísu se vyrábějí mj. mikiny a bundy (tzv. flísky, někdy psáno i fleecky/fleesky). Vyrábí se jak na osnovních, tak i na zátažných strojích. Vlastnosti: dobré izolační schopnosti, nízká hmotnost,
minimální nasákavost, dobrý přenos vlhkosti po povrchu vlákna, příjemný omak, sklon k hromadění zápachu, silná žmolkovitost, praní jen do 40°C.

Více informací o slovu Fleece doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Fleece ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Fleece ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Fleece na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fleece ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Fleece na Youtube

Vyhledat slovo Fleece ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fleece například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Fleece? resp. co označuje slovo Fleece? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fleece, odpověď na dotaz co je to Fleece?. Víte např. kdo to je Ryan Gosling? Znáte a víte kdo je Josef Zíma? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?