Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arytmie. Co znamená pojem Arytmie z kategorie Lékařství?

Co je to Arytmie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Arytmie?

Arytmie je pojmenování poruch srdečního rytmu, způsobených chybnou tvorbou vzduchů nebo jejich šíření v srdečním svalu. Arytmii vyvolávají například jizvy v srdečním svalu, poruchy převodního systému nebo změny hladin hormonů a minerálů.
Arytmie nejvíce ohrožuje lidi s poškozením srdeční svaloviny, nedostatkem nebo nadbytkem hormonů a také ty, kteří nemají zdravý životní styl. Arytmie se léčí farmakologicky nebo pomocí elektrické kardiostimulace.


Co je to Arytmie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Arytmie. Co znamená pojem Arytmie z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Arytmie je v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam slova, termín, význam pojmu, názvosloví, definice pojmu, lexikon, co to je, odborný výraz, co znamená, přesný význam, co je to Arytmie?, popis, Lékařství, odborné názvosloví, přesný výraz, Arytmie, pojem, terminus technicus


Pojem Arytmie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Arytmie

Hledat heslo Arytmie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Arytmie ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Arytmie na Youtube

Najít pojem Arytmie ve Wikipedii

Najít výraz Arytmie ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Arytmie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Arytmie například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Arytmie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Arytmie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arytmie, odpověď na dotaz co je to Arytmie?. Víte např. kdo to je Ilona Csáková? Znáte a víte kdo je Fandom? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.