Co je to?
Výraz, termín, definice slova Averze. Co znamená odborný pojem Averze z kategorie Psychologie?

Co je to Averze? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Averze

Averze znamená silnou nechuť až odpor vůči něčemu, případně vůči někomu (antipatie).


Co je to Averze? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Averze. Co znamená odborný pojem Averze z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Averze sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Averze patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: co je to Averze?, wiki, slovo, terminologie, význam, odborný výraz, význam pojmu, slovník, pojem, co znamená, názvosloví, definice, popis, vysvětlení, formulace, Averze, definice pojmu, Psychologie


Pojem Averze je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Averze? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Averze nebo též nechuť, nelibost, nevůle; (zejména pokud je silná) odpor, (pokud je silná) ošklivost, (zejména v sociálních vztazích; opak sympatie) antipatie je pocit záporného postoje nebo náchylnost k takovému pocitu, zpravidla s touhou vyhnout se objektu vyvolávajícímu tento pocit. Averze může být vůči některým osobám, věcem, činnostem, situacím, vzpomínkám a podobně a může být na základě fyziologickém, mravním nebo psychickém.

Více informací o slovu Averze doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Averze na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Averze ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Averze ve Wikizdrojích

Najít termín Averze ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Averze ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Averze ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Averze například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Averze? resp. jaký je význam slova Averze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Averze, odpověď na dotaz co je to Averze?. Víte např. kdo to je Václav Havel? Znáte a víte kdo je Pierce Brosnan? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.