Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tunika. Co znamená odborný pojem Tunika z kategorie Různé?

Co je Tunika?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Tunika

Tunika je označení, které se dnes používá pro dámský oděv. Tunika je delší košile volnějšího střihu, zpravidla rovného, může mít rozparek nebo jiné ozdobné prvky. Svým charakterem se hodí spíše na léto, protože bývá z lehkých materiálů a nosí se např. k úzkým kalhotám. Historicky se jednalo o oděv pocházející z antického Říma a byla to taktéž košile s dlouhým nebo s krátkým rukávem nošená jako svrchní oděv.

Co je to Tunika? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tunika. Co znamená odborný pojem Tunika z kategorie Různé?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Tunika? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Tunika je v kategorii různé

Klíčová slova: význam, co je to Tunika?, lexikon, přesný výraz, terminus technicus, termín, různé, odborný výraz, různé, odborné názvosloví, co to je, co znamená, definice pojmu, wiki, informace, slovník, synonymum, význam pojmu


Pojem Tunika je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Tunika? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Tunika (z lat. tunica) byla starověká římská košile, často s krátkými rukávy. Nosili ji muži i ženy, doma i při práci, svobodní lidé přes ni na veřejnosti nosili togu. Ve středověku se tunika nosila jako svrchní oděv.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Tunika na Youtube

Hledat frázi Tunika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Tunika ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tunika ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Tunika ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Tunika ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Tunika například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Tunika? resp. co je to Tunika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tunika, odpověď na dotaz co je to Tunika?. Víte např. kdo to je Elle King? Znáte a víte kdo je Jiří Voskovec? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Zelený otazník, tunika, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.