Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tunika. Co znamená pojem Tunika z kategorie Různé?

Co to je Tunika? Význam slova

Co znamená termín Tunika? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Tunika je označení, které se dnes používá pro dámský oděv. Tunika je delší košile volnějšího střihu, zpravidla rovného, může mít rozparek nebo jiné ozdobné prvky. Svým charakterem se hodí spíše na léto, protože bývá z lehkých materiálů a nosí se např. k úzkým kalhotám. Historicky se jednalo o oděv pocházející z antického Říma a byla to taktéž košile s dlouhým nebo s krátkým rukávem nošená jako svrchní oděv.


Co je to Tunika? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Tunika. Co znamená pojem Tunika z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Tunika? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Tunika je v kategorii Různé

Klíčová slova: heslo, co znamená, Tunika, pojem, názvosloví, význam, odborné názvosloví, definice pojmu, wiki, popis, synonymum, terminologie, Různé, slovník, informace, termín, co je to Tunika?, význam pojmu


Pojem Tunika je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Tunika můžete dozvědět následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Tunika (z lat. tunica) byla starověká římská košile, často s krátkými rukávy. Nosili ji muži i ženy, doma i při práci, svobodní lidé přes ni na veřejnosti nosili togu. Ve středověku se tunika nosila jako svrchní oděv.

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Tunika ve Wikislovníku

Vyhledat termín Tunika ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Tunika na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tunika ve Wikimedia Commons

Najít heslo Tunika ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Tunika na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tunika například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Tunika? resp. co označuje slovo Tunika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tunika, odpověď na dotaz co je to Tunika?. Víte např. kdo to je Broker? Znáte a víte kdo je Ras? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.