Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tunika. Co znamená pojem Tunika z kategorie Různé?

Co je Tunika? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Tunika

Tunika je označení, které se dnes používá pro dámský oděv. Tunika je delší košile volnějšího střihu, zpravidla rovného, může mít rozparek nebo jiné ozdobné prvky. Svým charakterem se hodí spíše na léto, protože bývá z lehkých materiálů a nosí se např. k úzkým kalhotám. Historicky se jednalo o oděv pocházející z antického Říma a byla to taktéž košile s dlouhým nebo s krátkým rukávem nošená jako svrchní oděv.

Co je to Tunika? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tunika. Co znamená pojem Tunika z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Tunika se nachází v sekci různé

Klíčová slova: co je to Tunika?, informace, názvosloví, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, definice pojmu, přesný význam, co znamená, různé, Tunika, wiki, termín, odborné názvosloví, různé, terminologie, vysvětlení, význam pojmu


Pojem Tunika je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Tunika? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Tunika (z lat. tunica) byla starověká římská košile, často s krátkými rukávy. Nosili ji muži i ženy, doma i při práci, svobodní lidé přes ni na veřejnosti nosili togu. Ve středověku se tunika nosila jako svrchní oděv.

Další informace o pojmu Tunika hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Tunika ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Tunika ve vyhledávači Qwant

Najít termín Tunika ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Tunika ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Tunika ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tunika ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tunika například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teď už víte co znamená slovo Tunika? resp. jaká je definice slova Tunika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tunika, odpověď na dotaz co je to Tunika?. Víte např. kdo to je Autor? Znáte a víte kdo je Václav Vydra? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.