Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Kostlánka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kostlánka

Kostlánka neboli kostlanka je pojem z oblasti stavebnictví. Jedná se o pojmenování pro betonovou desku obdélníkového tvaru. Je velmi odolná, protože je vyztužená ocelovými pruty. Pro odlehčení jsou někdy v kostlánce otvory.
Tato deska se většinou používá při stavbě stropu. Podklad pro kostlánku musí být velmi pevný a mít vysokou nosnost, proto se používají ocelové nosníky.


Co je to Kostlánka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Kostlánka můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kostlánka je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: wiki, význam slova, odborný výraz, slovo, co to je, Kostlánka, odborné názvosloví, heslo, pojem, informace, slovník, popis, význam, co znamená, Stavebnictví, vysvětlení, přesný výraz, synonymum


Pojem Kostlánka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kostlánka? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kostlánka (někdy též kostlanka) je obdélníková betonová deska vyztužená ocelovými pruty a zpravidla vylehčená otvory, která bývá používána pro stavbu stropu. Kostlánky se ukládají na ocelové nosníky.

Jiné zdroje informací o pojmu Kostlánka

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kostlánka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Kostlánka ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Kostlánka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Kostlánka na Google.cz

Zkusit najít výraz Kostlánka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Kostlánka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kostlánka například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kostlánka? resp. jaká je definice termínu Kostlánka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kostlánka, odpověď na dotaz co je to Kostlánka?. Víte např. kdo to je Klára Issová? Znáte a víte kdo je Adam Mišík? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.