Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Kostlánka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kostlánka?

Kostlánka neboli kostlanka je pojem z oblasti stavebnictví. Jedná se o pojmenování pro betonovou desku obdélníkového tvaru. Je velmi odolná, protože je vyztužená ocelovými pruty. Pro odlehčení jsou někdy v kostlánce otvory.
Tato deska se většinou používá při stavbě stropu. Podklad pro kostlánku musí být velmi pevný a mít vysokou nosnost, proto se používají ocelové nosníky.


Co je to Kostlánka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kostlánka je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, význam pojmu, synonymum, přesný význam, popis, Stavebnictví, přesný výraz, co to je, odborné názvosloví, informace, terminus technicus, význam, heslo, význam slova, vysvětlení, definice, formulace


Pojem Kostlánka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Kostlánka?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kostlánka (někdy též kostlanka) je obdélníková betonová deska vyztužená ocelovými pruty a zpravidla vylehčená otvory, která bývá používána pro stavbu stropu. Kostlánky se ukládají na ocelové nosníky.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Kostlánka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Kostlánka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Kostlánka ve vyhledávači Qwant

Najít termín Kostlánka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kostlánka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kostlánka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kostlánka například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kostlánka? resp. jaký je přesný význam slova Kostlánka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kostlánka, odpověď na dotaz co je to Kostlánka?. Víte např. kdo to je Gabriela Koukalová? Znáte a víte kdo je Adam Mišík? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.