Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Kostlánka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kostlánka?

Kostlánka neboli kostlanka je pojem z oblasti stavebnictví. Jedná se o pojmenování pro betonovou desku obdélníkového tvaru. Je velmi odolná, protože je vyztužená ocelovými pruty. Pro odlehčení jsou někdy v kostlánce otvory.
Tato deska se většinou používá při stavbě stropu. Podklad pro kostlánku musí být velmi pevný a mít vysokou nosnost, proto se používají ocelové nosníky.


Co je to Kostlánka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kostlánka s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kostlánka patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: heslo, význam slova, význam pojmu, terminologie, odborné názvosloví, Stavebnictví, informace, termín, popis, formulace, terminus technicus, synonymum, definice, co to je, význam, vysvětlení, co je to Kostlánka?, odborný výraz


Pojem Kostlánka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kostlánka? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kostlánka (někdy též kostlanka) je obdélníková betonová deska vyztužená ocelovými pruty a zpravidla vylehčená otvory, která bývá používána pro stavbu stropu. Kostlánky se ukládají na ocelové nosníky.

Další informační zdroje o slovu Kostlánka

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kostlánka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Kostlánka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Kostlánka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Kostlánka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Kostlánka ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Kostlánka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kostlánka například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kostlánka? resp. co znamená výraz Kostlánka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kostlánka, odpověď na dotaz co je to Kostlánka?. Víte např. kdo to je Maur? Znáte a víte kdo je Zámečník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.