Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kačaba. Co znamená pojem Kačaba z kategorie Různé?

Co je Kačaba? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kačaba

Kačaba je výraz, který má více významů. Kačaba se vyskytuje v literatuře, kde označuje osobu mdlého rozumu a nešikovnou, v knize Josefa Lady Kocour Mikeš se Kačaba jmenovala cirkusová opice.
Termín se však užívá i jako název karetní hry, která je známá především na Šumavě. Je určena pro 4 hráče, hraje se s kartami na mariáš. Má pět miniher, cílem každé minihry je zbavit se rozdaných karet a nedostat trestné body. Hraje se na čtyři kola.

Co je to Kačaba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kačaba. Co znamená pojem Kačaba z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kačaba doporučujeme sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Kačaba se nachází v sekci různé

Klíčová slova: co je to Kačaba?, názvosloví, slovo, wiki, terminologie, různé, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, odborné názvosloví, lexikon, co to je, slovník, termín, terminus technicus, heslo, vysvětlení, definice pojmu


Pojem Kačaba je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kačaba

Zkusit najít pojem Kačaba na Google.cz

Zkusit najít Kačaba ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Kačaba ve Wikipedii

Hledat heslo Kačaba ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Kačaba ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Kačaba ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kačaba například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kačaba? resp. jaký je význam slova Kačaba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kačaba, odpověď na dotaz co je to Kačaba?. Víte např. kdo to je Vladimir Vladimirovič Nabokov? Znáte a víte kdo je Kaley Cuoco? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Kačaba i v jiné sekci než je kategorie různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?