Co je to?
Definice výrazu, termínu Impakt. Co znamená odborný pojem Impakt z kategorie Latina?

Co je Impakt? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Impakt

Pojem impakt má původ v latině. Zahrnuje různé významy v různých kontextech. Obecně se jedná o událost, při které dochází k nárazu nebo nárazovému setkání dvou těles. Impakt v astronomii a geologii označuje náraz kosmického tělesa na povrch planety, měsíce nebo jiného tělesa. Tyto události mohou mít značný vliv na geologickou historii planety a mohou vést k tvorbě kráterů, vulkanických aktivit a změn v klimatu. V lékařském kontextu může impakt znamenat zablokování nebo uzavření průchodu v těle. V ekonomii a společenských vědách se pojem impakt může vztahovat k posouzení nebo měření vlivu konkrétního jevu, události nebo akce na určitý sektor nebo systém.
Technologie a průmysl používá pojem impakt při hodnocení, jaký vliv má určitá technologie nebo produkt na daný trh, průmyslový sektor nebo podnik. Může se jednat o analýzu toho, jakým způsobem nová technologie změní existující praxe a procesy. Impakt tedy může mít dalekosáhlé důsledky v různých oblastech lidského života a vědeckého zkoumání.


Co je to Impakt? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Impakt. Co znamená odborný pojem Impakt z kategorie Latina?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Impakt je v kategorii latina

Klíčová slova: lexikon, synonymum, názvosloví, odborný výraz, význam slova, co to je, definice pojmu, heslo, formulace, Impakt, co je to Impakt?, terminologie, význam pojmu, přesný výraz, latina, význam, terminus technicus, slovo


Pojem Impakt je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Impakt v následujících zdrojích

Hledat výraz Impakt ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Impakt ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Impakt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Impakt ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Impakt ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Impakt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Impakt například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Impakt? resp. co přesně označuje termín Impakt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impakt, odpověď na dotaz co je to Impakt?. Víte např. kdo to je Mezomorf? Znáte a víte kdo je Pitbull? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než latina). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.