Co je to?
Definice výrazu, termínu Zvyk. Co znamená odborný pojem Zvyk z kategorie Psychologie?

Co je to Zvyk? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Zvyk?

Zvyk je určitý ustálený způsob chování, ať se již jedná o jedince nebo o nějaké společenství. Důvodem pro takové chování je právě zvyk, protože takto se lidé chovali dlouhou dobu.
Zvyky mohou být individuální nebo společenské. Ty individuální slouží k zjednodušení života a úspoře času. V případě potřeby je však obtížné se takových zvyků zbavit. Jsou důležité i pro společnost, zvláště pro vyjádření příslušnosti k určitému společenství.


Co je to Zvyk? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zvyk. Co znamená odborný pojem Zvyk z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Zvyk můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Zvyk je v sekci Psychologie

Klíčová slova: definice pojmu, slovník, wiki, Zvyk, vysvětlení, terminologie, Psychologie, slovo, informace, význam slova, přesný význam, lexikon, termín, význam, synonymum, co znamená, popis, formulace


Pojem Zvyk je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít pojem Zvyk ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Zvyk ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Zvyk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Zvyk na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zvyk ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Zvyk ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvyk například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Zvyk? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Zvyk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zvyk, odpověď na dotaz co je to Zvyk?. Víte např. kdo to je Cristiano Ronaldo? Znáte a víte kdo je Krupiér? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.