Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tinder. Co znamená odborný pojem Tinder z kategorie Internet?

Co je to Tinder? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Tinder?

Tinder je název pro mobilní aplikaci založenou na principu online seznamky. Uživatelé mezi sebou mohou navazovat kontakty kdykoli a kdekoli. Aplikace funguje od roku 2012.
Tinder využívá Facebook a určení polohy. Zájemce vytvoří svůj profil a zájem vyjadřuje posunem nabídek vlevo nebo vpravo. Pokud se osoby označí navzájem, jsou upozorněny, že je možno navázat kontakt.


Co je to Tinder? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tinder. Co znamená odborný pojem Tinder z kategorie Internet?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Tinder patří do sekce internet

Klíčová slova: internet, význam pojmu, odborný výraz, přesný výraz, heslo, vysvětlení, definice pojmu, názvosloví, internet, terminologie, co znamená, terminus technicus, lexikon, slovník, význam, popis, pojem, informace


Pojem Tinder je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Tinder?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Tinder je mobilní aplikace, která umožňuje navazování kontaktu mezi lidmi. Využívá přitom geografické polohy a sociální síť Facebook. Aplikace je využívaná především k seznamování. Spuštěna byla v roce 2012.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít termín Tinder ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Tinder ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Tinder ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Tinder na Youtube

Najít slovo Tinder ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tinder ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tinder například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě nyní již víte co je to Tinder? resp. jaká je definice termínu Tinder? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tinder, odpověď na dotaz co je to Tinder?. Víte např. kdo to je Košíkář? Znáte a víte kdo je Jaromír Mayer? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je internet. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.