Co je to?
Definice výrazu Tinder. Co znamená odborný pojem Tinder z kategorie Internet?

Co to je Tinder? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Tinder

Tinder je název pro mobilní aplikaci založenou na principu online seznamky. Uživatelé mezi sebou mohou navazovat kontakty kdykoli a kdekoli. Aplikace funguje od roku 2012.
Tinder využívá Facebook a určení polohy. Zájemce vytvoří svůj profil a zájem vyjadřuje posunem nabídek vlevo nebo vpravo. Pokud se osoby označí navzájem, jsou upozorněny, že je možno navázat kontakt.


Co je to Tinder? Význam slova, termín, Definice výrazu Tinder. Co znamená odborný pojem Tinder z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Tinder s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Tinder se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, definice, co znamená, význam slova, co je to Tinder?, co to je, vysvětlení, význam, heslo, Tinder, odborný výraz, wiki, terminologie, přesný význam, synonymum, přesný výraz, odborné názvosloví, pojem


Pojem Tinder je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Tinder?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Tinder je mobilní aplikace, která umožňuje navazování kontaktu mezi lidmi. Využívá přitom geografické polohy a sociální síť Facebook. Aplikace je využívaná především k seznamování. Spuštěna byla v roce 2012.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Tinder ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Tinder ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tinder ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Tinder na Google.cz

Zkusit najít heslo Tinder ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Tinder ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tinder například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Tinder? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Tinder? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tinder, odpověď na dotaz co je to Tinder?. Víte např. kdo to je Vojtěch Dyk? Znáte a víte kdo je Samoplátce? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.