Co je to?
Definice odborného termínu, slova Vnitroblok. Co znamená pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Co je to Vnitroblok? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Vnitroblok

Vnitroblok označuje nezastavěný prostor, který je vymezen blokem bytových domů. Ty ho obklopují ze všech stran. Nachází se především ve městských aglomeracích. Tento prostor využívají obyvatelé okolních domů k různým účelům. Může zde být vysázená zeleň a umístěny lavičky, je zde možno sušit prádlo nebo umístit menší dětské hřiště.
Vnitroblok je typický především pro starší zástavbu středů měst, ale lze se s ním setkat i mezi novější výstavbou. U nových obytných částí tento prostor není zcela uzavřený.


Co je to Vnitroblok? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Vnitroblok. Co znamená pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Vnitroblok je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: co je to Vnitroblok?, přesný výraz, odborné názvosloví, synonymum, odborný výraz, význam slova, lexikon, přesný význam, terminologie, Stavebnictví, názvosloví, slovo, co to je, wiki, Stavebnictví, Vnitroblok, definice pojmu, význam


Pojem Vnitroblok je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Vnitroblok?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vnitroblok je prostranství uzavřené mezi blokem obytných domů, nejčastěji ve městech. Bývá využíván především obyvateli tohoto bloku, často se zde nachází zeleň. Může se nacházet mezi starou výstavbou v centrech měst, ale i například mezi panelovými domy (v tomto případě nebývá úplně uzavřený).

Jiné zdroje informací o pojmu Vnitroblok

Najít pojem Vnitroblok ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vnitroblok ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Vnitroblok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Vnitroblok ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Vnitroblok na Youtube

Vyhledat pojem Vnitroblok ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vnitroblok například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Vnitroblok? resp. jaký je význam slova Vnitroblok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vnitroblok, odpověď na dotaz co je to Vnitroblok?. Víte např. kdo to je Xindl X? Znáte a víte kdo je Felčar? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?