Co je to?
Definice odborného termínu, slova Vnitroblok. Co znamená pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Co je to Vnitroblok? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Vnitroblok

Vnitroblok označuje nezastavěný prostor, který je vymezen blokem bytových domů. Ty ho obklopují ze všech stran. Nachází se především ve městských aglomeracích. Tento prostor využívají obyvatelé okolních domů k různým účelům. Může zde být vysázená zeleň a umístěny lavičky, je zde možno sušit prádlo nebo umístit menší dětské hřiště.
Vnitroblok je typický především pro starší zástavbu středů měst, ale lze se s ním setkat i mezi novější výstavbou. U nových obytných částí tento prostor není zcela uzavřený.


Co je to Vnitroblok? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Vnitroblok. Co znamená pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Vnitroblok? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vnitroblok patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: vysvětlení, odborné názvosloví, význam slova, význam, definice, lexikon, popis, přesný význam, wiki, terminologie, co je to Vnitroblok?, definice pojmu, význam pojmu, co znamená, Stavebnictví, Stavebnictví, co to je, odborný výraz


Pojem Vnitroblok je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vnitroblok ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Vnitroblok ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Vnitroblok ve Wikipedii

Hledat termín Vnitroblok na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vnitroblok ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Vnitroblok na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vnitroblok například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Vnitroblok? resp. co přesně označuje termín Vnitroblok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vnitroblok, odpověď na dotaz co je to Vnitroblok?. Víte např. kdo to je Personalistka? Znáte a víte kdo je Teolog? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?