Co je to?
Definice odborného termínu, slova Vnitroblok. Co znamená pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Co je to Vnitroblok? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Vnitroblok

Vnitroblok označuje nezastavěný prostor, který je vymezen blokem bytových domů. Ty ho obklopují ze všech stran. Nachází se především ve městských aglomeracích. Tento prostor využívají obyvatelé okolních domů k různým účelům. Může zde být vysázená zeleň a umístěny lavičky, je zde možno sušit prádlo nebo umístit menší dětské hřiště.
Vnitroblok je typický především pro starší zástavbu středů měst, ale lze se s ním setkat i mezi novější výstavbou. U nových obytných částí tento prostor není zcela uzavřený.


Co je to Vnitroblok? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Vnitroblok. Co znamená pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vnitroblok patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: pojem, slovo, význam, přesný význam, co je to Vnitroblok?, odborné názvosloví, co znamená, synonymum, popis, wiki, slovník, heslo, přesný výraz, definice pojmu, lexikon, odborný výraz, co to je, názvosloví


Pojem Vnitroblok je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Vnitroblok? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Vnitroblok je prostranství uzavřené mezi blokem obytných domů, nejčastěji ve městech. Bývá využíván především obyvateli tohoto bloku, často se zde nachází zeleň. Může se nacházet mezi starou výstavbou v centrech měst, ale i například mezi panelovými domy (v tomto případě nebývá úplně uzavřený).

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Vnitroblok na Youtube

Najít pojem Vnitroblok ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vnitroblok ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Vnitroblok ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Vnitroblok ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Vnitroblok ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Vnitroblok například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Vnitroblok? resp. co označuje slovo Vnitroblok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vnitroblok, odpověď na dotaz co je to Vnitroblok?. Víte např. kdo to je Bubák? Znáte a víte kdo je Felčar? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?