Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vnitroblok. Co znamená odborný pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Co je to Vnitroblok? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Vnitroblok

Vnitroblok označuje nezastavěný prostor, který je vymezen blokem bytových domů. Ty ho obklopují ze všech stran. Nachází se především ve městských aglomeracích. Tento prostor využívají obyvatelé okolních domů k různým účelům. Může zde být vysázená zeleň a umístěny lavičky, je zde možno sušit prádlo nebo umístit menší dětské hřiště.
Vnitroblok je typický především pro starší zástavbu středů měst, ale lze se s ním setkat i mezi novější výstavbou. U nových obytných částí tento prostor není zcela uzavřený.


Co je to Vnitroblok? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vnitroblok. Co znamená odborný pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Vnitroblok můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Vnitroblok je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, synonymum, definice pojmu, co znamená, význam slova, co to je, slovník, heslo, formulace, význam pojmu, popis, význam, odborný výraz, přesný výraz, terminus technicus, názvosloví, vysvětlení, wiki


Pojem Vnitroblok je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Vnitroblok? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Vnitroblok je prostranství uzavřené mezi blokem obytných domů, nejčastěji ve městech. Bývá využíván především obyvateli tohoto bloku, často se zde nachází zeleň. Může se nacházet mezi starou výstavbou v centrech měst, ale i například mezi panelovými domy (v tomto případě nebývá úplně uzavřený).

Jiné zdroje informací o pojmu Vnitroblok

Vyhledat heslo Vnitroblok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Vnitroblok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Vnitroblok ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vnitroblok ve Wikimedia Commons

Najít heslo Vnitroblok ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Vnitroblok na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vnitroblok například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte co je to Vnitroblok? resp. co označuje slovo Vnitroblok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vnitroblok, odpověď na dotaz co je to Vnitroblok?. Víte např. kdo to je Dilina? Znáte a víte kdo je Josef Bláha? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?