Co je to?
Definice odborného termínu, slova Vnitroblok. Co znamená pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Co je to Vnitroblok? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Vnitroblok

Vnitroblok označuje nezastavěný prostor, který je vymezen blokem bytových domů. Ty ho obklopují ze všech stran. Nachází se především ve městských aglomeracích. Tento prostor využívají obyvatelé okolních domů k různým účelům. Může zde být vysázená zeleň a umístěny lavičky, je zde možno sušit prádlo nebo umístit menší dětské hřiště.
Vnitroblok je typický především pro starší zástavbu středů měst, ale lze se s ním setkat i mezi novější výstavbou. U nových obytných částí tento prostor není zcela uzavřený.


Co je to Vnitroblok? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Vnitroblok. Co znamená pojem Vnitroblok z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vnitroblok s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Vnitroblok se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: informace, Vnitroblok, Stavebnictví, význam slova, co to je, wiki, slovník, odborné názvosloví, definice pojmu, co znamená, význam pojmu, odborný výraz, význam, heslo, synonymum, slovo, co je to Vnitroblok?, přesný výraz


Pojem Vnitroblok je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Vnitroblok?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Vnitroblok je prostranství uzavřené mezi blokem obytných domů, nejčastěji ve městech. Bývá využíván především obyvateli tohoto bloku, často se zde nachází zeleň. Může se nacházet mezi starou výstavbou v centrech měst, ale i například mezi panelovými domy (v tomto případě nebývá úplně uzavřený).

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vnitroblok ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Vnitroblok na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vnitroblok ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Vnitroblok ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Vnitroblok ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Vnitroblok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vnitroblok například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Vnitroblok? resp. co znamená výraz Vnitroblok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vnitroblok, odpověď na dotaz co je to Vnitroblok?. Víte např. kdo to je Balneolog? Znáte a víte kdo je Teolog? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?