Co je to?
Definice výrazu Gogouni. Co znamená odborný pojem Gogouni z kategorie Různé?

Co je Gogouni? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Gogouni?

Gogouni jsou malé postavičky, které slouží ke sbírání. Každá z postav má vlastní jméno a tvář. Postavičky nemusí sloužit pouze ke sběratelským účelům, ale lze si s nimi i hrát.
Gogouni se v západní Evropě objevili v devadesátých letech, kdy začali nabírat na popularitě. Vyráběla je španělská společnost Magic Box a PPI Worldwide Group. Do České republiky se dostali s poměrně velkým zpožděním v roce 2012.

Co je to Gogouni? Význam slova, termín, Definice výrazu Gogouni. Co znamená odborný pojem Gogouni z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Gogouni je v sekci různé

Klíčová slova: pojem, co znamená, popis, terminus technicus, synonymum, lexikon, odborné názvosloví, názvosloví, terminologie, přesný význam, definice pojmu, význam slova, slovo, Gogouni, heslo, význam pojmu, různé, vysvětlení


Pojem Gogouni je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Gogouni? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Gougouni jsou tři až pět centimetrů vysoké hrací figurky vyráběné katalánskou firmou Magic Box International. Jednotlivé figurky se liší tvarem i barvou a jsou určené pro různé hry, při kterých se hází a nebo třeba cvrnkají podobně jako kuličky.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Gogouni ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Gogouni ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Gogouni na Youtube

Vyhledat termín Gogouni na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gogouni ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Gogouni ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gogouni například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili co znamená Gogouni? resp. co znamená slovo Gogouni? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gogouni, odpověď na dotaz co je to Gogouni?. Víte např. kdo to je Odhadce? Znáte a víte kdo je Petr Robejšek? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.