Co je to?
Odborný výraz, definice slova Gogouni. Co znamená pojem Gogouni z kategorie Různé?

Co je to Gogouni? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Gogouni?

Gogouni jsou malé postavičky, které slouží ke sbírání. Každá z postav má vlastní jméno a tvář. Postavičky nemusí sloužit pouze ke sběratelským účelům, ale lze si s nimi i hrát.
Gogouni se v západní Evropě objevili v devadesátých letech, kdy začali nabírat na popularitě. Vyráběla je španělská společnost Magic Box a PPI Worldwide Group. Do České republiky se dostali s poměrně velkým zpožděním v roce 2012.


Co je to Gogouni? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Gogouni. Co znamená pojem Gogouni z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Gogouni s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Gogouni se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný význam, heslo, popis, odborný výraz, názvosloví, význam slova, terminus technicus, informace, co znamená, význam, pojem, slovo, definice, formulace, lexikon, vysvětlení, synonymum, definice pojmu


Pojem Gogouni je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Gogouni? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Gougouni jsou tři až pět centimetrů vysoké hrací figurky vyráběné katalánskou firmou Magic Box International. Jednotlivé figurky se liší tvarem i barvou a jsou určené pro různé hry, při kterých se hází a nebo třeba cvrnkají podobně jako kuličky.

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Gogouni na Google.cz

Vyhledat slovo Gogouni ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gogouni ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Gogouni ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Gogouni ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Gogouni ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Gogouni například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Gogouni? resp. jaká je definice termínu Gogouni? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gogouni, odpověď na dotaz co je to Gogouni?. Víte např. kdo to je Jan Bierhanzl? Znáte a víte kdo je Pavel Novotný? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.