Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rýma. Co znamená odborný pojem Rýma z kategorie Nemoce?

Co je to Rýma? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Rýma?

Rýma je běžné a nepříjemné onemocnění virového původu. Jedná se o zánět nosní sliznice. Projevuje se výtokem a překrvením sliznice, což způsobuje pocit "ucpaného nosu" a ztěžuje dýchání. Inkubační doba rýmy je 1 - 3 dny a může ji doprovázet zvýšená teplota nebo bolest hlavy. Mohou se vyskytnout komplikace jako kašel nebo zánět dutin. Rýma obvykle trvá 7 - 10 dní.


Co je to Rýma? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rýma. Co znamená odborný pojem Rýma z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Rýma můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rýma je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: synonymum, odborné názvosloví, odborný výraz, co je to Rýma?, názvosloví, termín, formulace, popis, definice, přesný výraz, terminus technicus, význam, definice pojmu, heslo, přesný význam, Rýma, slovo, slovník


Pojem Rýma je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Rýma ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Rýma ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Rýma na Google.cz

Hledat heslo Rýma ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rýma ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Rýma ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Rýma například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Rýma? resp. jaký je význam slova Rýma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rýma, odpověď na dotaz co je to Rýma?. Víte např. kdo to je HR specialista? Znáte a víte kdo je Tkadlec? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.