Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rýma. Co znamená odborný pojem Rýma z kategorie Nemoce?

Co je to Rýma? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Rýma?

Rýma je běžné a nepříjemné onemocnění virového původu. Jedná se o zánět nosní sliznice. Projevuje se výtokem a překrvením sliznice, což způsobuje pocit "ucpaného nosu" a ztěžuje dýchání. Inkubační doba rýmy je 1 - 3 dny a může ji doprovázet zvýšená teplota nebo bolest hlavy. Mohou se vyskytnout komplikace jako kašel nebo zánět dutin. Rýma obvykle trvá 7 - 10 dní.


Co je to Rýma? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rýma. Co znamená odborný pojem Rýma z kategorie Nemoce?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Rýma s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rýma se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: wiki, co znamená, pojem, slovník, co to je, informace, terminus technicus, termín, Nemoce, Rýma, přesný význam, odborný výraz, definice, odborné názvosloví, názvosloví, vysvětlení, co je to Rýma?, formulace


Pojem Rýma je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Rýma v následujících zdrojích

Najít slovo Rýma ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Rýma ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Rýma ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Rýma ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Rýma ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rýma ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rýma například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Rýma? resp. jaká je definice termínu Rýma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rýma, odpověď na dotaz co je to Rýma?. Víte např. kdo to je Ivan Vladimirovič Mičurin? Znáte a víte kdo je Neptun? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.