Co je to?
Výraz, termín, definice slova Autorizační kód. Co znamená odborný pojem Autorizační kód z kategorie Internet?

Co je Autorizační kód?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Autorizační kód

Autorizační kód je souhrn písmen, číslic nebo znaků. Ten bývá vytvořen většinou náhodně. Používá se k vyjádření souhlasu s určitou transakcí – například při bankovních operacích, platbách platební kartou a podobně. Pomocí autorizačního kódu je možno povolit přístup nebo nějakou operaci či registraci. Může být jednorázový nebo mít platnost po určitou dobu.
Často je vygenerovaný kód zasílán SMS zprávou či mailem. Má význam především pro zabezpečení nejrůznějších transakcí a operací. Může být vyžadován v různých částech provádění těchto činností.


Co je to Autorizační kód? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Autorizační kód. Co znamená odborný pojem Autorizační kód z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Autorizační kód? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Autorizační kód je v kategorii internet

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, synonymum, termín, internet, význam, informace, wiki, popis, Autorizační kód, odborné názvosloví, pojem, co je to Autorizační kód?, význam slova, formulace, vysvětlení, co znamená, terminologie


Pojem Autorizační kód je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Autorizační kód

Hledat frázi Autorizační kód ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Autorizační kód ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Autorizační kód na Youtube

Zkusit najít Autorizační kód ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Autorizační kód ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Autorizační kód ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Autorizační kód například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Autorizační kód? resp. jaký je význam slova Autorizační kód? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autorizační kód, odpověď na dotaz co je to Autorizační kód?. Víte např. kdo to je Frajer? Znáte a víte kdo je HR specialista? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, Černý router, autorizační kód, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.