Co je to?
Výraz, termín, definice slova Autorizační kód. Co znamená odborný pojem Autorizační kód z kategorie Internet?

Co je to Autorizační kód? Význam slova

Co znamená termín Autorizační kód? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Autorizační kód je souhrn písmen, číslic nebo znaků. Ten bývá vytvořen většinou náhodně. Používá se k vyjádření souhlasu s určitou transakcí – například při bankovních operacích, platbách platební kartou a podobně. Pomocí autorizačního kódu je možno povolit přístup nebo nějakou operaci či registraci. Může být jednorázový nebo mít platnost po určitou dobu.
Často je vygenerovaný kód zasílán SMS zprávou či mailem. Má význam především pro zabezpečení nejrůznějších transakcí a operací. Může být vyžadován v různých částech provádění těchto činností.


Co je to Autorizační kód? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Autorizační kód. Co znamená odborný pojem Autorizační kód z kategorie Internet?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Autorizační kód) můžete sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Autorizační kód patří do kategorie internet

Klíčová slova: co to je, odborné názvosloví, synonymum, heslo, slovo, popis, formulace, názvosloví, definice pojmu, pojem, terminologie, vysvětlení, Autorizační kód, co znamená, informace, co je to Autorizační kód?, význam slova, přesný význam


Pojem Autorizační kód je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Autorizační kód zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Autorizační kód ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Autorizační kód ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Autorizační kód na Google.cz

Vyhledat výraz Autorizační kód ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Autorizační kód ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Autorizační kód ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Autorizační kód například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Autorizační kód? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Autorizační kód? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autorizační kód, odpověď na dotaz co je to Autorizační kód?. Víte např. kdo to je Ivo Lukačovič? Znáte a víte kdo je Operátor CNC? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.