Co je to?
Výraz, termín, definice slova Autorizační kód. Co znamená odborný pojem Autorizační kód z kategorie Internet?

Co je to Autorizační kód? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Autorizační kód?

Autorizační kód je souhrn písmen, číslic nebo znaků. Ten bývá vytvořen většinou náhodně. Používá se k vyjádření souhlasu s určitou transakcí – například při bankovních operacích, platbách platební kartou a podobně. Pomocí autorizačního kódu je možno povolit přístup nebo nějakou operaci či registraci. Může být jednorázový nebo mít platnost po určitou dobu.
Často je vygenerovaný kód zasílán SMS zprávou či mailem. Má význam především pro zabezpečení nejrůznějších transakcí a operací. Může být vyžadován v různých částech provádění těchto činností.


Co je to Autorizační kód? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Autorizační kód. Co znamená odborný pojem Autorizační kód z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Autorizační kód se nachází v sekci internet

Klíčová slova: formulace, definice pojmu, co znamená, internet, přesný význam, internet, co je to Autorizační kód?, termín, názvosloví, definice, vysvětlení, Autorizační kód, informace, přesný výraz, terminologie, pojem, wiki, lexikon


Pojem Autorizační kód je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Autorizační kód

Hledat videa s názvem Autorizační kód na Youtube

Hledat pojem Autorizační kód ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Autorizační kód na Google.cz

Hledat termín Autorizační kód ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Autorizační kód ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Autorizační kód ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Autorizační kód například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Autorizační kód? resp. co je to Autorizační kód? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autorizační kód, odpověď na dotaz co je to Autorizační kód?. Víte např. kdo to je Igor Stříž? Znáte a víte kdo je IT ředitel? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.