Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chytrý telefon. Co znamená odborný pojem Chytrý telefon z kategorie Hardware?

Co je to Chytrý telefon? Význam slova

Co znamená termín Chytrý telefon? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Chytrý telefon neboli smartphone je druh mobilního telefonu, který je vybaven mobilním operačním systémem a díky aplikačnímu rozhraní je na něm možno instalovat programy a pracovat s nimi. K nejčastěji nabízeným operačním systémům patří iOS, Android, BlacBerry, Windows Phone a další.
Aplikace se nacházejí na stránkách výrobce nebo v internetových obchodech za poplatek nebo zdarma. Telefon pak slouží k mnoha více činnostem, než je pouhé telefonování nebo psaní zpráv.


Co je to Chytrý telefon? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chytrý telefon. Co znamená odborný pojem Chytrý telefon z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Chytrý telefon) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Chytrý telefon patří do kategorie hardware

Klíčová slova: slovo, definice, hardware, pojem, hardware, heslo, slovník, termín, formulace, přesný význam, informace, přesný výraz, odborné názvosloví, synonymum, význam pojmu, co to je, Chytrý telefon, co je to Chytrý telefon?


Pojem Chytrý telefon je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Chytrý telefon? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Chytrý telefon (běžně také anglicky smartphone, čti [smartfoun]) je mobilní telefon, který využívá pokročilý mobilní operační systém a aplikační rozhraní, jež umožní instalaci nebo úpravy programů. Takovými operačními systémy jsou například: iOS, Android, Windows Phone (Windows 10 Mobile), Firefox OS, Symbian OS, BlackBerry OS, Palm OS, YunOS anebo Tizen.

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chytrý telefon ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Chytrý telefon ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Chytrý telefon ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Chytrý telefon ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Chytrý telefon na Google.cz

Hledat heslo Chytrý telefon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Chytrý telefon například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Chytrý telefon? resp. co znamená slovo Chytrý telefon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chytrý telefon, odpověď na dotaz co je to Chytrý telefon?. Víte např. kdo to je Karel Janeček? Znáte a víte kdo je Emanuel Rádl? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je hardware. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.