Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chytrý telefon. Co znamená pojem Chytrý telefon z kategorie Hardware?

Co je to Chytrý telefon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Chytrý telefon

Chytrý telefon neboli smartphone je druh mobilního telefonu, který je vybaven mobilním operačním systémem a díky aplikačnímu rozhraní je na něm možno instalovat programy a pracovat s nimi. K nejčastěji nabízeným operačním systémům patří iOS, Android, BlacBerry, Windows Phone a další.
Aplikace se nacházejí na stránkách výrobce nebo v internetových obchodech za poplatek nebo zdarma. Telefon pak slouží k mnoha více činnostem, než je pouhé telefonování nebo psaní zpráv.


Co je to Chytrý telefon? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chytrý telefon. Co znamená pojem Chytrý telefon z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Chytrý telefon? s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Chytrý telefon je v sekci Hardware

Klíčová slova: lexikon, wiki, heslo, definice pojmu, Hardware, odborný výraz, definice, popis, terminologie, synonymum, slovo, pojem, co to je, přesný význam, co je to Chytrý telefon?, informace, odborné názvosloví, formulace


Pojem Chytrý telefon je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Chytrý telefon ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Chytrý telefon ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Chytrý telefon na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chytrý telefon ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Chytrý telefon ve Wikislovníku

Najít výraz Chytrý telefon ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chytrý telefon například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Chytrý telefon? resp. co znamená výraz Chytrý telefon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chytrý telefon, odpověď na dotaz co je to Chytrý telefon?. Víte např. kdo to je Jiří Dienstbier? Znáte a víte kdo je Endomorf? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.