Co je to?
Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Co je to Imho? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Imho?

Jedná se o jednu z nejběžnějších "internetových" zkratek, která pochází z angličtiny. IMHO (zpravidla psáno velkými písmeny) znamená "in my humble opinion", doslova: dle mého skromného názoru. Zkratka IMHO je často užívána v internetových chatech a diskuzích tehdy, když chce pisatel vyjádřit svůj názor a nechce se zdržovat vypisováním toho, co vystihne obecně známá zkratka.


Co je to Imho? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Imho s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Imho patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, odborné názvosloví, terminologie, Zkratky, synonymum, odborný výraz, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, slovo, lexikon, termín, terminus technicus, názvosloví, formulace, popis, co to je, definice pojmu


Pojem Imho je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Imho zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imho ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Imho ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Imho ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Imho ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Imho ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Imho na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Imho například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Imho? resp. co přesně označuje termín Imho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imho, odpověď na dotaz co je to Imho?. Víte např. kdo to je Liam Neeson? Znáte a víte kdo je Asistent pedagoga? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.