Co je to?
Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Co je to Imho? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Imho?

Jedná se o jednu z nejběžnějších "internetových" zkratek, která pochází z angličtiny. IMHO (zpravidla psáno velkými písmeny) znamená "in my humble opinion", doslova: dle mého skromného názoru. Zkratka IMHO je často užívána v internetových chatech a diskuzích tehdy, když chce pisatel vyjádřit svůj názor a nechce se zdržovat vypisováním toho, co vystihne obecně známá zkratka.


Co je to Imho? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Imho patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: formulace, význam, terminus technicus, synonymum, popis, přesný výraz, informace, pojem, vysvětlení, lexikon, co znamená, Zkratky, význam pojmu, odborný výraz, slovo, co je to Imho?, terminologie, definice pojmu


Pojem Imho je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Imho ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Imho na Google.cz

Hledat výraz Imho ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Imho ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Imho ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Imho ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Imho například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Imho? resp. jaký je význam pojmu Imho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imho, odpověď na dotaz co je to Imho?. Víte např. kdo to je Bašár al-Asad? Znáte a víte kdo je Vitarián? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.