Co je to?
Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Co je to Imho? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Imho?

Jedná se o jednu z nejběžnějších "internetových" zkratek, která pochází z angličtiny. IMHO (zpravidla psáno velkými písmeny) znamená "in my humble opinion", doslova: dle mého skromného názoru. Zkratka IMHO je často užívána v internetových chatech a diskuzích tehdy, když chce pisatel vyjádřit svůj názor a nechce se zdržovat vypisováním toho, co vystihne obecně známá zkratka.


Co je to Imho? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Imho? Potom se o definici podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Imho se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, popis, terminus technicus, termín, odborné názvosloví, definice pojmu, Zkratky, definice, informace, co to je, pojem, názvosloví, lexikon, odborný výraz, slovník, wiki, Zkratky, synonymum


Pojem Imho je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Imho na Youtube

Najít výraz Imho ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Imho ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Imho ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Imho ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Imho na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Imho například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Imho? resp. co přesně znamená slovo Imho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imho, odpověď na dotaz co je to Imho?. Víte např. kdo to je Vypatlanec? Znáte a víte kdo je Vitarián? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.