Co je to?
Definice odborného termínu, slova Imho. Co znamená pojem Imho z kategorie Zkratky?

Co je Imho? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Imho?

Jedná se o jednu z nejběžnějších "internetových" zkratek, která pochází z angličtiny. IMHO (zpravidla psáno velkými písmeny) znamená "in my humble opinion", doslova: dle mého skromného názoru. Zkratka IMHO je často užívána v internetových chatech a diskuzích tehdy, když chce pisatel vyjádřit svůj názor a nechce se zdržovat vypisováním toho, co vystihne obecně známá zkratka.


Co je to Imho? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Imho. Co znamená pojem Imho z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Imho patří do sekce zkratky

Klíčová slova: co znamená, informace, definice pojmu, popis, význam, slovník, terminus technicus, synonymum, heslo, Imho, termín, co je to Imho?, formulace, slovo, vysvětlení, wiki, terminologie, přesný význam


Pojem Imho je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Imho zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Imho ve Wikipedii

Zkusit najít Imho ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Imho ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Imho na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imho ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Imho ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Imho například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě nyní již víte co je to Imho? resp. co přesně označuje termín Imho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imho, odpověď na dotaz co je to Imho?. Víte např. kdo to je Harant? Znáte a víte kdo je Dula? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Imho i v jiné sekci než je kategorie zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.