Co je to?
Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Co je to Imho? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Imho

Jedná se o jednu z nejběžnějších "internetových" zkratek, která pochází z angličtiny. IMHO (zpravidla psáno velkými písmeny) znamená "in my humble opinion", doslova: dle mého skromného názoru. Zkratka IMHO je často užívána v internetových chatech a diskuzích tehdy, když chce pisatel vyjádřit svůj názor a nechce se zdržovat vypisováním toho, co vystihne obecně známá zkratka.


Co je to Imho? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Imho můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Imho je v sekci Zkratky

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, termín, slovník, informace, význam, co znamená, formulace, lexikon, pojem, co je to Imho?, odborné názvosloví, definice pojmu, vysvětlení, co to je, terminus technicus, význam pojmu, přesný význam


Pojem Imho je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Imho na Youtube

Vyhledat termín Imho ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Imho ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Imho ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Imho na Google.cz

Zkusit najít heslo Imho ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Imho například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Imho? resp. co přesně znamená slovo Imho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imho, odpověď na dotaz co je to Imho?. Víte např. kdo to je Karel Čapek? Znáte a víte kdo je Sangvinik? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.