Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Capín. Co znamená pojem Capín z kategorie Nástroje?

Co to je Capín? Význam slova

Co znamená termín Capín? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Capín je pojmenování ručního nástroje, který je typický pro pracovníky se dřevem v lese. Lesní dělníci s jeho pomocí manipulují především s objemnou kulatinou. Capín se využívá hlavně při vykládání a nakládání. Má podobný tvar jako motyka nebo páčidlo.
Násada bývá stejná jako u krumpáče, na ní je pak nasazená část z kovu. Ta je poměrně mohutná, má záklon cca 45 stupňů a na konci je malý zahnutý hrot.


Co je to Capín? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Capín. Co znamená pojem Capín z kategorie Nástroje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Capín) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Capín patří do kategorie Nástroje

Klíčová slova: definice, názvosloví, co je to Capín?, terminologie, formulace, co znamená, heslo, co to je, lexikon, termín, význam pojmu, slovo, odborný výraz, popis, přesný výraz, přesný význam, Nástroje, význam


Pojem Capín je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Capín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Capín ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Capín ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Capín ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Capín ve Wikislovníku

Vyhledat termín Capín ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Capín například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Capín? resp. jaký je význam pojmu Capín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Capín, odpověď na dotaz co je to Capín?. Víte např. kdo to je Trader? Znáte a víte kdo je Kristýna Plíšková? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nástroje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.