Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Capín. Co znamená pojem Capín z kategorie Nástroje?

Co to je Capín? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Capín?

Capín je pojmenování ručního nástroje, který je typický pro pracovníky se dřevem v lese. Lesní dělníci s jeho pomocí manipulují především s objemnou kulatinou. Capín se využívá hlavně při vykládání a nakládání. Má podobný tvar jako motyka nebo páčidlo.
Násada bývá stejná jako u krumpáče, na ní je pak nasazená část z kovu. Ta je poměrně mohutná, má záklon cca 45 stupňů a na konci je malý zahnutý hrot.


Co je to Capín? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Capín. Co znamená pojem Capín z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Capín můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Capín je v sekci Nástroje

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, informace, slovo, definice pojmu, význam slova, pojem, termín, význam, názvosloví, popis, Nástroje, Capín, co znamená, lexikon, co to je, terminus technicus, slovník


Pojem Capín je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Capín v následujících vyhledávačích

Najít termín Capín ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Capín na Youtube

Najít heslo Capín ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Capín ve Wikislovníku

Najít výraz Capín ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Capín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Capín například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Capín? resp. co přesně znamená slovo Capín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Capín, odpověď na dotaz co je to Capín?. Víte např. kdo to je Jára Cimrman? Znáte a víte kdo je Kristýna Plíšková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.