Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Co je to Prostata? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Prostata

Prostata neboli předstojná žláza patří mezi mužské pohlavní žlázy. Její výměšek je součástí ejakulátu. Prostata má tvar prstence, který tvoří kolem močové trubice. Nachází se pod močovým měchýřem a často je příčinou různých zdravotních potíží, o nichž se muži zbytečně stydí před lékařem mluvit, a tak snadno dojde k zanedbání potíží a ze stádia, kdy by byly tyto zdravotní problémy poměrně snadno léčitelné, přejdou do chronické podoby.


Co je to Prostata? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Prostata s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Prostata patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, význam, Lékařství, termín, co to je, informace, formulace, odborné názvosloví, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, Lékařství, pojem, odborný výraz, heslo, co je to Prostata?, wiki


Pojem Prostata je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Prostata ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Prostata na Youtube

Najít heslo Prostata ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prostata ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prostata ve Wikimedia Commons

Najít výraz Prostata ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prostata například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Prostata? resp. jaký je význam slova Prostata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prostata, odpověď na dotaz co je to Prostata?. Víte např. kdo to je Herec? Znáte a víte kdo je Choť? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.