Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Co je to Prostata? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Prostata

Prostata neboli předstojná žláza patří mezi mužské pohlavní žlázy. Její výměšek je součástí ejakulátu. Prostata má tvar prstence, který tvoří kolem močové trubice. Nachází se pod močovým měchýřem a často je příčinou různých zdravotních potíží, o nichž se muži zbytečně stydí před lékařem mluvit, a tak snadno dojde k zanedbání potíží a ze stádia, kdy by byly tyto zdravotní problémy poměrně snadno léčitelné, přejdou do chronické podoby.


Co je to Prostata? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Prostata s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Prostata se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: formulace, heslo, synonymum, Prostata, názvosloví, význam, informace, Lékařství, termín, slovník, wiki, odborný výraz, Lékařství, lexikon, terminologie, odborné názvosloví, definice, slovo


Pojem Prostata je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Prostata

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prostata ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prostata ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Prostata ve Wikislovníku

Najít heslo Prostata ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Prostata na Youtube

Hledat výraz Prostata ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prostata například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Prostata? resp. co označuje slovo Prostata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prostata, odpověď na dotaz co je to Prostata?. Víte např. kdo to je Pan Tau? Znáte a víte kdo je Choť? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.