Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zoom. Co znamená pojem Zoom z kategorie Technika?

Co je to Zoom? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zoom?

Jeden z podstatných údajů u moderních digitálních fotoaparátů je kvalita zoomu. Jde o vlastnost objektivu, který je díky němu schopný přibližovat i vzdálené oblasti. Zoom se též dá digitálně nahradit za cenu ztráty kvality obrazu. Zoom se dělí do tří kategorií - optický, digitální a zoom ořezem. Každá z těchto kategorií pak má své plusy i mínusy.


Co je to Zoom? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zoom. Co znamená pojem Zoom z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zoom je v kategorii Technika

Klíčová slova: přesný výraz, definice, slovo, Technika, informace, význam pojmu, co to je, heslo, terminus technicus, přesný význam, názvosloví, formulace, definice pojmu, synonymum, odborné názvosloví, wiki, význam slova, Zoom


Pojem Zoom je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zoom doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Zoom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Zoom ve Wikislovníku

Najít slovo Zoom ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Zoom na Youtube

Vyhledat termín Zoom ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Zoom na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoom například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Zoom? resp. jaká je definice slova Zoom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zoom, odpověď na dotaz co je to Zoom?. Víte např. kdo to je Antikrist? Znáte a víte kdo je Numismatik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.