Co je to?
Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Co je to Warfarin? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Warfarin?

Warfarin patří k významným a velmi využívaným lékům. Jeho užívání však musí být opatrné a zodpovědné, jinak může dojít k poškození pacienta a ohrožení jeho života. Jedná se o lék proti srážení krve.
Působí na principu snižování množství aktivního vitamínu K, který je zapotřebí pro průběh procesů srážení krve. Pacientům se podává formou tablet, což je jeho výhodou proti obdobným preparátům, které musí být aplikovány injekčně.


Co je to Warfarin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Warfarin s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Warfarin se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: lexikon, odborné názvosloví, co znamená, terminus technicus, význam, slovo, formulace, názvosloví, popis, informace, termín, význam pojmu, Warfarin, synonymum, heslo, definice pojmu, definice, pojem


Pojem Warfarin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Warfarin ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Warfarin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Warfarin ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Warfarin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Warfarin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Warfarin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Warfarin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Warfarin? resp. co se skrývá pod slovem Warfarin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Warfarin, odpověď na dotaz co je to Warfarin?. Víte např. kdo to je Karel Komárek? Znáte a víte kdo je Usmrkanec? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Warfarin i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.