Co je to?
Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Co je to Warfarin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Warfarin

Warfarin patří k významným a velmi využívaným lékům. Jeho užívání však musí být opatrné a zodpovědné, jinak může dojít k poškození pacienta a ohrožení jeho života. Jedná se o lék proti srážení krve.
Působí na principu snižování množství aktivního vitamínu K, který je zapotřebí pro průběh procesů srážení krve. Pacientům se podává formou tablet, což je jeho výhodou proti obdobným preparátům, které musí být aplikovány injekčně.


Co je to Warfarin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Warfarin se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, Warfarin, názvosloví, odborné názvosloví, přesný výraz, vysvětlení, Lékařství, terminus technicus, pojem, informace, co znamená, význam slova, definice, heslo, synonymum, lexikon, význam, wiki


Pojem Warfarin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Warfarin ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Warfarin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Warfarin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Warfarin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Warfarin na Google.cz

Hledat výraz Warfarin ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Warfarin například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Warfarin? resp. co je to Warfarin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Warfarin, odpověď na dotaz co je to Warfarin?. Víte např. kdo to je Patriot? Znáte a víte kdo je Primitiv? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.