Co je to?
Výraz, termín, definice slova Warfarin. Co znamená odborný pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Co je to Warfarin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Warfarin

Warfarin patří k významným a velmi využívaným lékům. Jeho užívání však musí být opatrné a zodpovědné, jinak může dojít k poškození pacienta a ohrožení jeho života. Jedná se o lék proti srážení krve.
Působí na principu snižování množství aktivního vitamínu K, který je zapotřebí pro průběh procesů srážení krve. Pacientům se podává formou tablet, což je jeho výhodou proti obdobným preparátům, které musí být aplikovány injekčně.


Co je to Warfarin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Warfarin. Co znamená odborný pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Warfarin? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Warfarin patří do sekce lékařství

Klíčová slova: lékařství, slovník, definice pojmu, wiki, odborné názvosloví, přesný význam, formulace, lékařství, názvosloví, význam, informace, význam pojmu, odborný výraz, terminologie, přesný výraz, termín, lexikon, význam slova


Pojem Warfarin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Warfarin ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Warfarin ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Warfarin ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Warfarin ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Warfarin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Warfarin ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Warfarin například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už víte jaká je definice termínu Warfarin? resp. co označuje slovo Warfarin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Warfarin, odpověď na dotaz co je to Warfarin?. Víte např. kdo to je Homouš? Znáte a víte kdo je Remcal? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Warfarin v jiné sekci než lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.