Co je to?
Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Co je to Warfarin? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Warfarin

Warfarin patří k významným a velmi využívaným lékům. Jeho užívání však musí být opatrné a zodpovědné, jinak může dojít k poškození pacienta a ohrožení jeho života. Jedná se o lék proti srážení krve.
Působí na principu snižování množství aktivního vitamínu K, který je zapotřebí pro průběh procesů srážení krve. Pacientům se podává formou tablet, což je jeho výhodou proti obdobným preparátům, které musí být aplikovány injekčně.


Co je to Warfarin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Warfarin s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Warfarin se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, slovník, Lékařství, vysvětlení, odborný výraz, názvosloví, informace, Lékařství, synonymum, význam slova, pojem, definice, význam, co to je, přesný význam, terminologie, popis, wiki


Pojem Warfarin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Warfarin

Hledat termín Warfarin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Warfarin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Warfarin ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Warfarin ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Warfarin na Youtube

Najít slovo Warfarin ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Warfarin například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Warfarin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Warfarin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Warfarin, odpověď na dotaz co je to Warfarin?. Víte např. kdo to je Ruchař? Znáte a víte kdo je Primitiv? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.