Co je to?
Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená slovo Warfarin z kategorie Lékařství?

Co je Warfarin? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Warfarin?

Warfarin patří k významným a velmi využívaným lékům. Jeho užívání však musí být opatrné a zodpovědné, jinak může dojít k poškození pacienta a ohrožení jeho života. Jedná se o lék proti srážení krve.
Působí na principu snižování množství aktivního vitamínu K, který je zapotřebí pro průběh procesů srážení krve. Pacientům se podává formou tablet, což je jeho výhodou proti obdobným preparátům, které musí být aplikovány injekčně.


Co je to Warfarin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená slovo Warfarin z kategorie Lékařství?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Warfarin s vašimi přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Warfarin patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, názvosloví, synonymum, pojem, wiki, slovník, význam slova, lékařství, co to je, termín, co je to Warfarin?, odborný výraz, terminus technicus, formulace, odborné názvosloví, přesný výraz, význam pojmu


Pojem Warfarin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Warfarin hledejte v níže uvedených zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Warfarin ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Warfarin ve Wikislovníku

Najít výraz Warfarin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Warfarin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Warfarin na Youtube

Zkusit najít pojem Warfarin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Warfarin například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Warfarin? resp. co je to Warfarin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Warfarin, odpověď na dotaz co je to Warfarin?. Víte např. kdo to je Cameron Diaz? Znáte a víte kdo je Škarohlíd? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.