Co je to?
Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Co je to Warfarin? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Warfarin?

Warfarin patří k významným a velmi využívaným lékům. Jeho užívání však musí být opatrné a zodpovědné, jinak může dojít k poškození pacienta a ohrožení jeho života. Jedná se o lék proti srážení krve.
Působí na principu snižování množství aktivního vitamínu K, který je zapotřebí pro průběh procesů srážení krve. Pacientům se podává formou tablet, což je jeho výhodou proti obdobným preparátům, které musí být aplikovány injekčně.


Co je to Warfarin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Warfarin. Co znamená pojem Warfarin z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Warfarin s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Warfarin patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: slovník, Lékařství, názvosloví, význam pojmu, informace, slovo, co znamená, formulace, terminus technicus, co je to Warfarin?, lexikon, synonymum, terminologie, definice pojmu, přesný výraz, co to je, heslo, Warfarin


Pojem Warfarin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Warfarin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Warfarin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Warfarin na Youtube

Hledat výraz Warfarin ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Warfarin ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Warfarin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Warfarin například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Warfarin? resp. jaká je definice slova Warfarin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Warfarin, odpověď na dotaz co je to Warfarin?. Víte např. kdo to je Eunuch? Znáte a víte kdo je Usmrkanec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.