Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aperitiv. Co znamená pojem Aperitiv z kategorie Nápoje?

Co to je Aperitiv? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aperitiv?

Aperitiv je pojmenování původem z francouzštiny nebo italštiny, používané pro označení alkoholického nápoje, podávaného přibližně čtvrt hodiny před začátkem jídla. Pije se pouze malé množství, většinou 1 decilitr. Nápoj má zkrátit a zpříjemnit čas, ve kterém se čeká na pokrm. Měl by také vyvolat hlad a zvětšit chuť a připravit trávicí soustavu na přicházející zážitek.. Může se podávat v malých sklenkách nebo miskách, často s malým plátkem citronu, záleží na druhu podávaného alkoholu.
Podávání aperitivu má svá pravidla, je považováno za záležitost společenského charakteru. Proslulé jsou italské aperitivy jako Cinzano, Martini či Campari. Vybírat lze mezi různými druhy aperitivů – lehkými, sladkými nebo lihovinami.


Co je to Aperitiv? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aperitiv. Co znamená pojem Aperitiv z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Aperitiv s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Aperitiv je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: pojem, názvosloví, přesný význam, terminologie, informace, termín, význam, přesný výraz, heslo, popis, slovo, definice, Aperitiv, co je to Aperitiv?, formulace, wiki, slovník, definice pojmu


Pojem Aperitiv je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Aperitiv ve vyhledávači Yandex

Najít termín Aperitiv ve Wikislovníku

Hledat pojem Aperitiv ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Aperitiv ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Aperitiv na Youtube

Zkusit najít pojem Aperitiv na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aperitiv například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Aperitiv? resp. jaká je definice slova Aperitiv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aperitiv, odpověď na dotaz co je to Aperitiv?. Víte např. kdo to je John Lennon? Znáte a víte kdo je Hejkal? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nápoje. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.