Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Živá tapeta. Co znamená pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Co je Živá tapeta? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Živá tapeta?

Živá tapeta je druh aplikace určené především pro chytré mobilní telefony a tablety. Živá tapeta zobrazuje na ploše úvodní obrazovky animaci s obrázkem. Většinou je možná interakce s uživatelem - např. při dotyku na určité místo se rozčeří voda apod. Mezi nejčastější motivy patří animace s vodou (déšť, bouřka, vlny na vodní hladině) a se zvířaty (akvárium s mořskými rybami). Živé tapety pro operační systém Android je možné stáhnout z Google Play obchodu. Živé tapety se základním nastavením jsou obvykle zdarma, platí se za rozšířené funkce.


Co je to Živá tapeta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Živá tapeta. Co znamená pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Živá tapeta s dalšími lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Živá tapeta se nachází v kategorii počítače

Klíčová slova: lexikon, heslo, význam, informace, názvosloví, odborné názvosloví, termín, význam pojmu, odborný výraz, synonymum, počítače, přesný význam, formulace, co to je, Živá tapeta, přesný výraz, co znamená, wiki


Pojem Živá tapeta je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Živá tapeta v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Živá tapeta ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Živá tapeta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Živá tapeta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Živá tapeta na Google obrázcích

Najít pojem Živá tapeta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Živá tapeta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá tapeta například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě nyní již víte jaký je význam slova Živá tapeta? resp. co znamená výraz Živá tapeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá tapeta, odpověď na dotaz co je to Živá tapeta?. Víte např. kdo to je Subinka? Znáte a víte kdo je Údržbář? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je počítače. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.