Co je to?
Výraz, termín, definice slova Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Co je to Živá tapeta? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Živá tapeta?

Živá tapeta je druh aplikace určené především pro chytré mobilní telefony a tablety. Živá tapeta zobrazuje na ploše úvodní obrazovky animaci s obrázkem. Většinou je možná interakce s uživatelem - např. při dotyku na určité místo se rozčeří voda apod. Mezi nejčastější motivy patří animace s vodou (déšť, bouřka, vlny na vodní hladině) a se zvířaty (akvárium s mořskými rybami). Živé tapety pro operační systém Android je možné stáhnout z Google Play obchodu. Živé tapety se základním nastavením jsou obvykle zdarma, platí se za rozšířené funkce.


Co je to Živá tapeta? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Živá tapeta? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Živá tapeta je v sekci počítače

Klíčová slova: terminus technicus, přesný výraz, informace, popis, co znamená, slovník, heslo, odborné názvosloví, synonymum, Živá tapeta, termín, počítače, slovo, význam slova, lexikon, co to je, význam pojmu, definice


Pojem Živá tapeta je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Živá tapeta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Živá tapeta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Živá tapeta na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Živá tapeta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Živá tapeta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Živá tapeta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá tapeta například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Živá tapeta? resp. co je to Živá tapeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá tapeta, odpověď na dotaz co je to Živá tapeta?. Víte např. kdo to je Felix Holzmann? Znáte a víte kdo je Vodohospodář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci počítače Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.