Co je to?
Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Co je to Živá tapeta? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Živá tapeta?

Živá tapeta je druh aplikace určené především pro chytré mobilní telefony a tablety. Živá tapeta zobrazuje na ploše úvodní obrazovky animaci s obrázkem. Většinou je možná interakce s uživatelem - např. při dotyku na určité místo se rozčeří voda apod. Mezi nejčastější motivy patří animace s vodou (déšť, bouřka, vlny na vodní hladině) a se zvířaty (akvárium s mořskými rybami). Živé tapety pro operační systém Android je možné stáhnout z Google Play obchodu. Živé tapety se základním nastavením jsou obvykle zdarma, platí se za rozšířené funkce.


Co je to Živá tapeta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Živá tapeta s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Živá tapeta je v kategorii počítače

Klíčová slova: slovo, co znamená, formulace, lexikon, co je to Živá tapeta?, odborný výraz, informace, terminologie, Živá tapeta, synonymum, definice pojmu, definice, heslo, co to je, vysvětlení, přesný význam, popis, význam pojmu


Pojem Živá tapeta je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Živá tapeta zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Živá tapeta na Google.cz

Najít pojem Živá tapeta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Živá tapeta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Živá tapeta na Youtube

Zkusit najít Živá tapeta ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Živá tapeta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá tapeta například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Živá tapeta? resp. co se přesně ukrývá za slovem Živá tapeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá tapeta, odpověď na dotaz co je to Živá tapeta?. Víte např. kdo to je Bill Gates? Znáte a víte kdo je Stomatolog? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než počítače). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.