Co je to?
Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Co je to Živá tapeta? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Živá tapeta

Živá tapeta je druh aplikace určené především pro chytré mobilní telefony a tablety. Živá tapeta zobrazuje na ploše úvodní obrazovky animaci s obrázkem. Většinou je možná interakce s uživatelem - např. při dotyku na určité místo se rozčeří voda apod. Mezi nejčastější motivy patří animace s vodou (déšť, bouřka, vlny na vodní hladině) a se zvířaty (akvárium s mořskými rybami). Živé tapety pro operační systém Android je možné stáhnout z Google Play obchodu. Živé tapety se základním nastavením jsou obvykle zdarma, platí se za rozšířené funkce.


Co je to Živá tapeta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Živá tapeta je v kategorii Počítače

Klíčová slova: co to je, heslo, synonymum, formulace, terminologie, popis, Počítače, význam pojmu, informace, vysvětlení, názvosloví, přesný výraz, co je to Živá tapeta?, wiki, význam slova, význam, slovník, odborné názvosloví


Pojem Živá tapeta je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Živá tapeta lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Živá tapeta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Živá tapeta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Živá tapeta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Živá tapeta ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Živá tapeta ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Živá tapeta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá tapeta například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Živá tapeta? resp. jaký je přesný význam slova Živá tapeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá tapeta, odpověď na dotaz co je to Živá tapeta?. Víte např. kdo to je Dalibor Janda? Znáte a víte kdo je Edward Norton? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.