Co je to?
Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Co je to Živá tapeta? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Živá tapeta

Živá tapeta je druh aplikace určené především pro chytré mobilní telefony a tablety. Živá tapeta zobrazuje na ploše úvodní obrazovky animaci s obrázkem. Většinou je možná interakce s uživatelem - např. při dotyku na určité místo se rozčeří voda apod. Mezi nejčastější motivy patří animace s vodou (déšť, bouřka, vlny na vodní hladině) a se zvířaty (akvárium s mořskými rybami). Živé tapety pro operační systém Android je možné stáhnout z Google Play obchodu. Živé tapety se základním nastavením jsou obvykle zdarma, platí se za rozšířené funkce.


Co je to Živá tapeta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Živá tapeta. Co znamená odborný pojem Živá tapeta z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Živá tapeta? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Živá tapeta je v kategorii Počítače

Klíčová slova: Živá tapeta, přesný význam, termín, formulace, co je to Živá tapeta?, pojem, co to je, synonymum, význam slova, slovník, terminologie, význam, odborné názvosloví, definice pojmu, názvosloví, Počítače, Počítače, vysvětlení


Pojem Živá tapeta je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Živá tapeta v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Živá tapeta ve Wikipedii

Hledat termín Živá tapeta ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Živá tapeta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Živá tapeta ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Živá tapeta na Google.cz

Zkusit najít slovo Živá tapeta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá tapeta například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Živá tapeta? resp. co znamená Živá tapeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá tapeta, odpověď na dotaz co je to Živá tapeta?. Víte např. kdo to je Separatista? Znáte a víte kdo je Edward Norton? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.