Co je to?
Definice výrazu Showroom. Co znamená odborný pojem Showroom z kategorie Různé?

Co to je Showroom? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Showroom?

Showroom je označení místa nebo místnosti, kde se předvádějí výrobky určené k prodeji, například nábytek, automobily a podobně. Většinou se jedná o větší prostory, kde je možné nabízené zboží prohlédnout nebo i vyzkoušet.
V češtině se showroom označuje jako předváděcí místnost. Může jít i o několik vzájemně propojených místností.

Co je to Showroom? Význam slova, termín, Definice výrazu Showroom. Co znamená odborný pojem Showroom z kategorie Různé?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Showroom s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Showroom patří do kategorie různé

Klíčová slova: informace, význam slova, terminus technicus, wiki, různé, přesný význam, terminologie, různé, názvosloví, pojem, slovo, význam, odborný výraz, co to je, co je to Showroom?, co znamená, vysvětlení, formulace


Pojem Showroom je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Showroom ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Showroom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Showroom ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Showroom ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Showroom na Youtube

Hledat termín Showroom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Showroom například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď už víte co znamená slovo Showroom? resp. co znamená slovo Showroom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Showroom, odpověď na dotaz co je to Showroom?. Víte např. kdo to je Dulcinea? Znáte a víte kdo je Margot Robbie? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.