Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rýmovník. Co znamená pojem Rýmovník z kategorie Rostliny?

Co je to Rýmovník? Význam slova

Co znamená termín Rýmovník? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Rýmovník je druh léčivé pokojové rostliny. Má velmi aromatickou vůni podobnou meduňce nebo mátě. V místnosti, ve které je umístěna, působí příznivě proti rýmě. Také účinně odpuzuje různé druhy hmyzu, proto se často kombinuje i s dalšími rostlinami ve venkovních truhlících.
Latinský název rýmovníku je Plectranthus argentatus, lidově molice, mexický nebo řecký eukalypt či kubánské oregano. Existují různé barevné varianty, nejoblíbenější formou je panošovaný rýmovník.


Co je to Rýmovník? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Rýmovník. Co znamená pojem Rýmovník z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Rýmovník? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rýmovník je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: termín, formulace, co znamená, Rostliny, definice, lexikon, Rýmovník, význam pojmu, heslo, co je to Rýmovník?, vysvětlení, co to je, synonymum, odborné názvosloví, přesný význam, popis, wiki, význam slova


Pojem Rýmovník je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Plectranthus argentatus

Rostlina plectranthus argentatus česky nazývaná rýmovník. Autor: Dinkum, zdroj: Wikimedia commons, licence: CC0
Rostlina plectranthus argentatus česky nazývaná rýmovník. Autor: Dinkum, zdroj: Wikimedia commons, licence: CC0


Další informační zdroje o slovu Rýmovník

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rýmovník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Rýmovník na Google.cz

Vyhledat pojem Rýmovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Rýmovník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Rýmovník ve Wikislovníku

Najít pojem Rýmovník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rýmovník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Rýmovník? resp. co označuje slovo Rýmovník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rýmovník, odpověď na dotaz co je to Rýmovník?. Víte např. kdo to je Hajzl? Znáte a víte kdo je Viktor Preiss? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Rýmovník hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.