Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jazyk. Co znamená pojem Jazyk z kategorie Různé?

Co je Jazyk? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Jazyk?

Čeština je velice variabilní, a proto mají některá slova více významů. Jedním z nich je slovo jazyk. Může představovat orgán v ústní dutině lidí a některých dalších živočichů. Zde se jedná o sval, který u některých živočných druhů představuje pomoc pro identifikaci chuti.
Dalším významem jazyku je komunikační prostředek, který využívají lidé při vzájemné interakci. Jazyky se dělí do několika skupin podle příbuznosti.
Jazyk může symbolizovat také část boty překrývající nárt nebo sněhový jazyk, jenž se vyskytuje na silnicích a jedná se o hustý výskyt sněhu.

Co je to Jazyk? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jazyk. Co znamená pojem Jazyk z kategorie Různé?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Jazyk s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Jazyk se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: slovo, terminologie, názvosloví, pojem, odborný výraz, termín, přesný význam, různé, informace, formulace, co je to Jazyk?, co to je, přesný výraz, definice, wiki, heslo, Jazyk, co znamená


Pojem Jazyk je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jazyk zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jazyk ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jazyk na Youtube

Najít slovo Jazyk ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Jazyk ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Jazyk ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Jazyk ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jazyk například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Jazyk? resp. co vlastně znamená slovo Jazyk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jazyk, odpověď na dotaz co je to Jazyk?. Víte např. kdo to je Antonín Jaroslav Puchmajer? Znáte a víte kdo je Barista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.