Co je to?
Definice výrazu WiDi. Co znamená odborný pojem WiDi z kategorie Hardware?

Co je WiDi?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova WiDi?

WiDi je zkratka z anglického termínu Wireless Display technology vyvinutou společností Intel. Jedná se o technologii bezdrátového přenosu hudby, videí, filmů nebo fotek z počítače do kompatibilní HDTV.


Co je to WiDi? Význam slova, termín, Definice výrazu WiDi. Co znamená odborný pojem WiDi z kategorie Hardware?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo WiDi je v sekci hardware

Klíčová slova: slovník, formulace, wiki, hardware, přesný význam, termín, význam, vysvětlení, terminologie, terminus technicus, odborný výraz, názvosloví, slovo, heslo, lexikon, přesný výraz, definice pojmu, informace


Pojem WiDi je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín WiDi ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo WiDi ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo WiDi ve Wikipedii

Zkusit najít WiDi na Google obrázcích

Najít heslo WiDi ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem WiDi ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo WiDi například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte co to je WiDi? resp. co přesně znamená slovo WiDi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WiDi, odpověď na dotaz co je to WiDi?. Víte např. kdo to je Lenka Haluzová? Znáte a víte kdo je Zvukař? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než hardware). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie hardware, detail komponenty, wiDi, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.