Co je to?
Odborný výraz, definice slova WiDi. Co znamená pojem WiDi z kategorie Hardware?

Co je to WiDi? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu WiDi?

WiDi je zkratka z anglického termínu Wireless Display technology vyvinutou společností Intel. Jedná se o technologii bezdrátového přenosu hudby, videí, filmů nebo fotek z počítače do kompatibilní HDTV.


Co je to WiDi? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova WiDi. Co znamená pojem WiDi z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu WiDi? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz WiDi patří do sekce Hardware

Klíčová slova: význam, přesný význam, Hardware, slovník, přesný výraz, význam slova, co znamená, význam pojmu, WiDi, odborný výraz, terminologie, informace, co je to WiDi?, pojem, vysvětlení, definice pojmu, Hardware, lexikon


Pojem WiDi je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu WiDi

Zkusit najít termín WiDi ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo WiDi ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo WiDi ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo WiDi ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem WiDi na Youtube

Najít slovo WiDi ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo WiDi například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo WiDi? resp. co znamená slovo WiDi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WiDi, odpověď na dotaz co je to WiDi?. Víte např. kdo to je Merchandiser? Znáte a víte kdo je Ornitolog? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.