Co je to?
Definice výrazu Osmifinále. Co znamená odborný pojem Osmifinále z kategorie Sport?

Co to je Osmifinále? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Osmifinále?

Osmifinále je označení pro osminové finále, kterého se účastní osm soupeřících dvojic. Vítězové osmifinále v turnaji pokračují postupem do čtvrtfinále, poražení musí skončit. Jedná se o čtvrté kolo od konce turnaje a odehrává se osm zápasů.
Osmifinále bývá součástí vyřazovacího systému a používá se například při boxu, tenisu, fotbale a dalších druzích sportů.


Co je to Osmifinále? Význam slova, termín, Definice výrazu Osmifinále. Co znamená odborný pojem Osmifinále z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Osmifinále je v sekci Sport

Klíčová slova: význam pojmu, termín, přesný výraz, co je to Osmifinále?, lexikon, Osmifinále, popis, význam slova, terminologie, pojem, odborný výraz, význam, heslo, co znamená, terminus technicus, synonymum, Sport, názvosloví


Pojem Osmifinále je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osmifinále ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Osmifinále na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Osmifinále ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Osmifinále ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Osmifinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Osmifinále ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Osmifinále například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Osmifinále? resp. co přesně označuje termín Osmifinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osmifinále, odpověď na dotaz co je to Osmifinále?. Víte např. kdo to je Pohrobek? Znáte a víte kdo je Riccardo Fogli? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Osmifinále v jiné sekci než Sport. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?