Co je to?
Výraz, termín, definice slova Osmifinále. Co znamená odborný pojem Osmifinále z kategorie Sport?

Co je to Osmifinále? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Osmifinále

Osmifinále je označení pro osminové finále, kterého se účastní osm soupeřících dvojic. Vítězové osmifinále v turnaji pokračují postupem do čtvrtfinále, poražení musí skončit. Jedná se o čtvrté kolo od konce turnaje a odehrává se osm zápasů.
Osmifinále bývá součástí vyřazovacího systému a používá se například při boxu, tenisu, fotbale a dalších druzích sportů.


Co je to Osmifinále? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Osmifinále. Co znamená odborný pojem Osmifinále z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Osmifinále je v kategorii sport

Klíčová slova: termín, definice, přesný výraz, synonymum, slovník, vysvětlení, terminologie, lexikon, popis, wiki, význam, sport, názvosloví, odborný výraz, pojem, co to je, význam pojmu, co znamená


Pojem Osmifinále je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Osmifinále lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Osmifinále na Youtube

Zkusit najít heslo Osmifinále ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Osmifinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Osmifinále ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Osmifinále ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Osmifinále ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Osmifinále například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Osmifinále? resp. co se přesně ukrývá za slovem Osmifinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osmifinále, odpověď na dotaz co je to Osmifinále?. Víte např. kdo to je Petr Vydra? Znáte a víte kdo je Gwyneth Paltrow? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Osmifinále hledat i v jiných kategoriích (než sport) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?