Co je to?
Definice výrazu, termínu Polyp. Co znamená odborný pojem Polyp z kategorie Nemoce?

Co je to Polyp? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Polyp?

Jako polyp se v lékařské terminologii označuje výrustek na sliznici. Mohou se vyskytovat na dýchacích cestách, v zažívacím traktu, v močových cestách nebo v ženské pohlavní soustavě. Slovo polyp popisuje pouze makroskopický vzhled útvaru, ale nevyjadřuje nic o jeho histologické skladbě, chování, ani původu.
Občas se můžete s pojmenováním polyp setkat jen pro nezhoubné nádory, ale takové označení je nepřesné. Pokud se setkáme s více polypy na jednom místě, jedná se o polypózu.


Co je to Polyp? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Polyp. Co znamená odborný pojem Polyp z kategorie Nemoce?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Polyp? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Polyp patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: význam slova, heslo, odborné názvosloví, popis, Nemoce, co znamená, význam, synonymum, definice pojmu, terminus technicus, wiki, informace, Polyp, odborný výraz, termín, lexikon, Nemoce, význam pojmu


Pojem Polyp je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Polyp

Najít pojem Polyp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Polyp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Polyp ve Wikipedii

Hledat pojem Polyp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Polyp ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Polyp ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Polyp například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Polyp? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Polyp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Polyp, odpověď na dotaz co je to Polyp?. Víte např. kdo to je Exulant? Znáte a víte kdo je Hermafrodit? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.