Co je to?
Odborný výraz, definice slova Audacity. Co znamená slovo Audacity z kategorie Software?

Co je Audacity?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Audacity?

Audacity je název bezplatného zvukového editoru. Jedná se o komplexní řešení, které pomáhá jednoduchým způsobem exportovat a importovat zvukové soubory. Funguje pro formáty MP3, AIFF a WAV. Program umožňuje oříznutí jakékoli zvukové stopy, zpomalení nebo zrychlení, doplnění zvukovými efekty nebo mixem s další stopou. Nabízí také frekvenční a audio analýzu, možnost odstranění hlasu z nahrávky, eliminaci šumu a praskání.
Audacity je volně šiřitelný, lze ho upravovat a využívat jak pro osobní, tak firemní účely. Běží v základních operačních systémech, tedy ve Windows,, Linux i Mac OS. Ovládání je jednoduché, editor disponuje českou lokalizací. Autorem editoru o velikosti 28,25 MB je Dominic Mazzoni, vývojář společnosti Google. Audacit má více než 36 milionů stažení. Byl také mezi oceněnými projekty Community Choice Award for Best Project for Multimedia v kategorii nejlepší multimediální projekt.


Co je to Audacity? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Audacity. Co znamená slovo Audacity z kategorie Software?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Audacity patří do kategorie software

Klíčová slova: synonymum, odborné názvosloví, terminologie, co znamená, slovník, přesný výraz, definice pojmu, definice, význam slova, terminus technicus, přesný význam, formulace, odborný výraz, software, Audacity, lexikon, význam, pojem


Pojem Audacity je v kategorii software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Audacity dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Audacity je svobodný/open source, multiplatformní editor digitálního zvuku. Zdrojový kód Audacity je uvolněn pod GNU General Public License. GDI editoru bylo vytvořeno za pomoci wxWidgets knihovny.
Program Audacity byl vytvořen Dominikem Mazzonim ze společnosti Google v době jeho studií na Carnegie-Mellon University. A Mazzoni i nadále zůstává hlavním vývojářem Audacity.

Jiné informační zdroje o pojmu Audacity

Zkusit najít frázi Audacity ve Wikislovníku

Hledat termín Audacity ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Audacity ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Audacity na Google obrázcích

Najít heslo Audacity ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Audacity na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Audacity například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Nyní již víte co znamená Audacity? resp. jaká je definice termínu Audacity? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audacity, odpověď na dotaz co je to Audacity?. Víte např. kdo to je Stephen Grover Cleveland? Znáte a víte kdo je Sibyla? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Audacity hledat i v jiných kategoriích (než software). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, Appky v telefonu, audacity, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.