Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Audacity. Co znamená pojem Audacity z kategorie Software?

Co to je Audacity? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Audacity?

Audacity je název bezplatného zvukového editoru. Jedná se o komplexní řešení, které pomáhá jednoduchým způsobem exportovat a importovat zvukové soubory. Funguje pro formáty MP3, AIFF a WAV. Program umožňuje oříznutí jakékoli zvukové stopy, zpomalení nebo zrychlení, doplnění zvukovými efekty nebo mixem s další stopou. Nabízí také frekvenční a audio analýzu, možnost odstranění hlasu z nahrávky, eliminaci šumu a praskání.
Audacity je volně šiřitelný, lze ho upravovat a využívat jak pro osobní, tak firemní účely. Běží v základních operačních systémech, tedy ve Windows,, Linux i Mac OS. Ovládání je jednoduché, editor disponuje českou lokalizací. Autorem editoru o velikosti 28,25 MB je Dominic Mazzoni, vývojář společnosti Google. Audacit má více než 36 milionů stažení. Byl také mezi oceněnými projekty Community Choice Award for Best Project for Multimedia v kategorii Nejlepší multimediální projekt.


Co je to Audacity? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Audacity. Co znamená pojem Audacity z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Audacity sdílejte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Audacity je v kategorii Software

Klíčová slova: terminologie, terminus technicus, pojem, Software, Audacity, definice, co je to Audacity?, synonymum, popis, informace, definice pojmu, slovník, heslo, formulace, význam pojmu, wiki, přesný význam, slovo


Pojem Audacity je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Audacity na Youtube

Vyhledat pojem Audacity ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Audacity ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Audacity ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Audacity na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Audacity ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Audacity například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Audacity? resp. co přesně znamená slovo Audacity? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audacity, odpověď na dotaz co je to Audacity?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Kecal? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.