Co je to?
Výraz, termín, definice slova Audacity. Co znamená odborný pojem Audacity z kategorie Software?

Co je to Audacity? Význam slova

Co znamená termín Audacity? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Audacity je název bezplatného zvukového editoru. Jedná se o komplexní řešení, které pomáhá jednoduchým způsobem exportovat a importovat zvukové soubory. Funguje pro formáty MP3, AIFF a WAV. Program umožňuje oříznutí jakékoli zvukové stopy, zpomalení nebo zrychlení, doplnění zvukovými efekty nebo mixem s další stopou. Nabízí také frekvenční a audio analýzu, možnost odstranění hlasu z nahrávky, eliminaci šumu a praskání.
Audacity je volně šiřitelný, lze ho upravovat a využívat jak pro osobní, tak firemní účely. Běží v základních operačních systémech, tedy ve Windows,, Linux i Mac OS. Ovládání je jednoduché, editor disponuje českou lokalizací. Autorem editoru o velikosti 28,25 MB je Dominic Mazzoni, vývojář společnosti Google. Audacit má více než 36 milionů stažení. Byl také mezi oceněnými projekty Community Choice Award for Best Project for Multimedia v kategorii nejlepší multimediální projekt.


Co je to Audacity? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Audacity. Co znamená odborný pojem Audacity z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Audacity se nachází v kategorii software

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, formulace, lexikon, slovník, termín, definice pojmu, software, synonymum, terminus technicus, význam, slovo, názvosloví, vysvětlení, co znamená, co je to Audacity?, pojem, význam slova


Pojem Audacity je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Audacity? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Audacity je svobodný/open source, multiplatformní editor digitálního zvuku. Zdrojový kód Audacity je uvolněn pod GNU General Public License. GDI editoru bylo vytvořeno za pomoci wxWidgets knihovny.
Program Audacity byl vytvořen Dominikem Mazzonim ze společnosti Google v době jeho studií na Carnegie-Mellon University. A Mazzoni i nadále zůstává hlavním vývojářem Audacity.

Více informací o slovu Audacity doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Audacity ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Audacity ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Audacity ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Audacity ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Audacity ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Audacity na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Audacity například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Audacity? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Audacity? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audacity, odpověď na dotaz co je to Audacity?. Víte např. kdo to je Radek Štěpánek? Znáte a víte kdo je Bastard? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je software. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.