Co je to?
Výraz, termín, definice slova Audacity. Co znamená odborný pojem Audacity z kategorie Software?

Co je to Audacity? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Audacity?

Audacity je název bezplatného zvukového editoru. Jedná se o komplexní řešení, které pomáhá jednoduchým způsobem exportovat a importovat zvukové soubory. Funguje pro formáty MP3, AIFF a WAV. Program umožňuje oříznutí jakékoli zvukové stopy, zpomalení nebo zrychlení, doplnění zvukovými efekty nebo mixem s další stopou. Nabízí také frekvenční a audio analýzu, možnost odstranění hlasu z nahrávky, eliminaci šumu a praskání.
Audacity je volně šiřitelný, lze ho upravovat a využívat jak pro osobní, tak firemní účely. Běží v základních operačních systémech, tedy ve Windows,, Linux i Mac OS. Ovládání je jednoduché, editor disponuje českou lokalizací. Autorem editoru o velikosti 28,25 MB je Dominic Mazzoni, vývojář společnosti Google. Audacit má více než 36 milionů stažení. Byl také mezi oceněnými projekty Community Choice Award for Best Project for Multimedia v kategorii nejlepší multimediální projekt.


Co je to Audacity? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Audacity. Co znamená odborný pojem Audacity z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Audacity? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Audacity se nachází v kategorii software

Klíčová slova: názvosloví, definice, popis, synonymum, software, software, význam pojmu, význam, Audacity, odborný výraz, wiki, přesný výraz, termín, terminus technicus, co znamená, formulace, co je to Audacity?, slovo


Pojem Audacity je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Audacity? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Audacity je svobodný/open source, multiplatformní editor digitálního zvuku. Zdrojový kód Audacity je uvolněn pod GNU General Public License. GDI editoru bylo vytvořeno za pomoci wxWidgets knihovny.
Program Audacity byl vytvořen Dominikem Mazzonim ze společnosti Google v době jeho studií na Carnegie-Mellon University. A Mazzoni i nadále zůstává hlavním vývojářem Audacity.

Další zdroje informací o slovu Audacity

Zkusit najít pojem Audacity ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Audacity ve Wikizdrojích

Najít slovo Audacity ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Audacity ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Audacity ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Audacity ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Audacity například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Audacity? resp. co přesně znamená slovo Audacity? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audacity, odpověď na dotaz co je to Audacity?. Víte např. kdo to je Lech? Znáte a víte kdo je Petr Rychlý? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než software). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.