Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tempeh. Co znamená pojem Tempeh z kategorie Jídlo?

Co je to Tempeh? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Tempeh?

Původně javánský potravinový produkt, který je tvořen sójou a vzniká během fermentačního procesu, se nazývá tempeh nebo také tempe. Tento produkt je velice oblíbený na indonéském ostrově Jáva, kde jde o hlavní zdroj proteinů. Podobně jako tofu je i tempeh vyráběný ze sójových bobů, ale obě jídla mají naprosto různé nutriční složení i strukturu. Tempeh díky fermentaci získává vysoký podíl proteinů, vlákniny, vitamínů a silné aroma. Často bývá využíván ve vegetariánské kuchyni a občas se bere jako náhražka masa.


Co je to Tempeh? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tempeh. Co znamená pojem Tempeh z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Tempeh? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tempeh patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, informace, formulace, Jídlo, přesný výraz, význam pojmu, význam, slovník, lexikon, co je to Tempeh?, význam slova, Tempeh, Jídlo, odborný výraz, pojem, slovo, wiki, termín


Pojem Tempeh je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Tempeh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Tempeh ve Wikislovníku

Hledat slovo Tempeh ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Tempeh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tempeh ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Tempeh ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tempeh například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Tempeh? resp. co přesně znamená slovo Tempeh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tempeh, odpověď na dotaz co je to Tempeh?. Víte např. kdo to je Jaroslav Faltýnek? Znáte a víte kdo je Nela Lisková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.