Co je to?
Definice výrazu Vlastizrada. Co znamená odborný pojem Vlastizrada z kategorie Právo?

Co to je Vlastizrada? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Vlastizrada?

Vlastizrada je druh trestného činu, který je definován v trestním zákoníku. Může se jí dopustit občan České republiky, pokud se dostane do spojení s jiným státem nebo cizí osobou, která v cizím státě ovlivňuje politické dění. Tím dojde k trestnému činu označovanému jako trestný čin rozvracení republiky, teroru, teroristického útoku či sabotáže.
Vlastizrada je trestána odnětím svobody, výjimečným trestem a samozřejmě i propadnutím majetku.


Co je to Vlastizrada? Význam slova, termín, Definice výrazu Vlastizrada. Co znamená odborný pojem Vlastizrada z kategorie Právo?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Vlastizrada s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Vlastizrada patří do kategorie Právo

Klíčová slova: vysvětlení, názvosloví, lexikon, význam, pojem, formulace, definice, co je to Vlastizrada?, odborný výraz, přesný význam, Právo, definice pojmu, synonymum, terminus technicus, termín, wiki, heslo, co to je


Pojem Vlastizrada je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Vlastizrada ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Vlastizrada ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Vlastizrada ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Vlastizrada ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vlastizrada ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Vlastizrada ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastizrada například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Vlastizrada? resp. co to je Vlastizrada? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vlastizrada, odpověď na dotaz co je to Vlastizrada?. Víte např. kdo to je Nela Boudová? Znáte a víte kdo je Pizda? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Právo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.