Co je to?
Výraz, termín, definice slova Slovo nadřazené. Co znamená odborný pojem Slovo nadřazené z kategorie Český jazyk?

Co je to Slovo nadřazené? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Slovo nadřazené?

Slovo nadřazené je takové slovo, které má obecnější význam a pod sebou může mít další skupinu slov, která jsou konkrétnější. Například nadřazené slovo ptáci může zahrnovat podřazená slova sova, kos, sýkora a podobně.
Pojem slovo nadřazené patří do oblasti jazykovědy a slouží k vyjádření logických vztahů mezi skupinami slov.


Co je to Slovo nadřazené? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Slovo nadřazené. Co znamená odborný pojem Slovo nadřazené z kategorie Český jazyk?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Slovo nadřazené? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Slovo nadřazené patří do sekce Český jazyk

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, odborný výraz, informace, význam, odborné názvosloví, Český jazyk, názvosloví, slovník, slovo, formulace, terminologie, význam pojmu, význam slova, Slovo nadřazené, definice, co to je, lexikon


Pojem Slovo nadřazené je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Slovo nadřazené ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Slovo nadřazené ve Wikipedii

Hledat heslo Slovo nadřazené ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Slovo nadřazené ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Slovo nadřazené ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Slovo nadřazené na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Slovo nadřazené například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Slovo nadřazené? resp. co označuje slovo Slovo nadřazené? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slovo nadřazené, odpověď na dotaz co je to Slovo nadřazené?. Víte např. kdo to je Janek Kroupa? Znáte a víte kdo je Trockista? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Slovo nadřazené i v jiných kategoriích (než Český jazyk). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.